Menu
 

Ķekavā novērsts ugunsgrēks sabiedriskā ēkā, Salaspilī izglābts mežā apmaldījies cilvēks (papildināta)

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Kopš nedēļas sākuma Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) no Pierīgas novadiem un Jūrmalas saņēmis sešus izsaukumus.

Jau ziņots, ka plkst.4.06 naktī uz trešdienu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Ķekavas novada Ķekavas pagastu, kur vienstāva sabiedriskā ēkā norisinājās degšana 40 kvadrātmetru platībā. Pārmeklējot ēku, cilvēki tajā neatradās. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst.6.13, informēja VUGD.

Pirmdien VUGD saņēma izsaukumu uz Skolas ielu Jūrmalā, kur deviņstāvu dzīvojamās ēkas atkritumu novietnes telpā konteinerā dega atkritumi. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās. Līdzīgs izsaukums tika saņemts naktī uz otrdienu uz Mārupes novada Babītes pagastu, kur arī konteinerā dega atkritumi.

Šonedēļ saņemti arī divi izsaukumi par māju dūmvados degošiem sodrējiem. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Ķekavas novada Ķekavas pagastu, kā arī Cīruļu ielu Jūrmalā.

Otrdien pēcpusdienā Salaspils novada Salaspils pagastā VUGD palīdzēja cilvēkam, kurš bija apmaldījies mežā. Cilvēks nosūtīja glābējiem savas atrašanās vietas koordinātes, kas ļāva viņu ātri atrast.

(papildināta visa ziņa)

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.