Menu
 

Pierīgā degusi kūts, šķūnis, dārza māja un vieglā automašīna

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) kopš nedēļas sākuma no Pierīgas novadiem un Jūrmalas saņēmis aptuveni 20 izsaukumu. Lielākais ugunsgrēks, par ko jau ziņots, fiksēts pirmdien no rīta Ropažu novada Stopiņu pagastā, kur dega kūts un šķūnis 150 kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no kūts bija evakuēti 10 mājlopi un ar ugunsdzēsēju palīdzību evakuēti vēl 10 mājlopi. Pēc četru stundu darba ugunsgrēks tika likvidēts.

Pirmdien plkst. 22.38 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu Rīgas ielā Baložos, kur dega dārza māja un blakus esošā malka 31 m2 platībā. Plkst. 00.39 ugunsgrēks likvidēts.

Vēl otrdien priekšpusdienā Garkalnē vienstāva angārā gruzdēja siltumizolācijas materiāls, bet trešdien vakarā Artilērijas ielā Jūrmalā dega vieglā automašīna.

Pēdējo dienu laikā VUGD darbinieki novērsuši vairāku ceļu satiksmes negadījumu sekas.

Pirmdien pēcpusdienā Stopiņu pagasta Rumbulā bija notikusi divu vieglo automašīnu un autobusa sadursme. Cilvēki no automašīnām bija izkļuvuši saviem spēkiem. Glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu

Otrdien dienas vidū Vienības gatvē Mārupē bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnām akumulatoru klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Trešdien no rīta Olaines novadā pēc ceļu satiksmes negadījuma ar hidraulisko instrumentu palīdzību no automašīnas tika atbrīvots viens cilvēks un nodots NMPD darbiniekiem.

Dažas stundas vēlāk Salaspils novadā bija notikusi kravas un vieglās automašīnas sadursme. Cilvēki no automašīnām izkļuvuši saviem spēkiem. Glābēji atvienoja automašīnām akumulatoru klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Savukārt naktī uz ceturtdienu Ķekavas pagastā bija avarējusi kravas automašīna. Izmantojot hidrauliskos instrumentus, no automašīnas tika izglābts cilvēks, kurš nodots NMPD mediķiem.

Vēl aizvadītajās dienās saņemti vairāki izsaukumi, kur uz ceļa braucamās daļas bija nolūzuši vai aizlūzuši koki – Pētersalas iela Siguldā, Ropažos, Baložos, Baldones pagastā, Rumbulā, vairākkārt Mārupes novada Babītes pagastā, Carnikavas pagastā un Saulkrastu novadā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.