Menu
 

Cekules pusē traģiski iet bojā mīļotie

  • Autors:  tautaruna.lv
Cekules pusē traģiski iet bojā mīļotie Foto: pixabay.com

Kā ziņots iepriekš, sestdien, 10. novembrī, traģiski gājuši bojā divi cilvēki Cekules ciemā. Zināms, ka pāris, kurš civillaulībā pavadījis 12 gadus, miris, šķērsojot netālu esošo autoceļu Baltezers–Saulkalne.

Raidījums "Degpunktā" informē: bojāgājušā meita Ingvilda pastāstījusi, ka tētis un viņa dzīvesbiedre Māra devās ceļā uz pārtikas veikalu, lai iegādātos dzimšanas dienas kūku, taču uz plānotajām svinībām tā arī neieradās.

Ingvilda saņēmusi zvanu vairākas stundas pēc notikušā un sākotnēji nespēja noticēt policistu sacītajam. Pāris īsi pirms sešiem vakarā posās ceļā uz Upeslejām, apkārtnē vienīgo vietu, kurā ir veikals. Lai līdz tam tiktu, nepieciešams šķērsot bīstamu šosejas posmu, kurā nav ne gājēju pārejas, ne celiņa.

Mediķi ziņo, ka notriekto gājēju gūtās traumas "nebija savienojamas ar dzīvību" un ārsti nespēja pārim līdzēt. Automašīnas "KIA" šoferis guvis nobrāzumus un atradās šoka stāvoklī, savukārt "KIA" pasažiere sadursmē smagi cietusi. Sadursme notika uz ceļa braucamās daļas.

Policijas nozīmētajās ekspertīzēs tiks noskaidrots, vai bojāgājušie bijuši alkohola reibumā. Tiesa, ģimene neuzskata, ka tam ir nozīme. Šobrīd mirušo ģimene kārto dažādus dokumentus, lai varētu apglabāt savus tuviniekus pēc iespējas ātrāk.

Raksta pirmpublicējums pieejams šeit.

Iepriekš:
Avārijās uz Pierīgas ceļiem cietuši seši, bet gājuši bojā – trīs cilvēki

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.