Menu
 

Ķekavā glābēji steiguši pie četriem bērniem uz plāna ledus

  • Autors:  LETA
attēlam ir ilustratīva nozīme attēlam ir ilustratīva nozīme arhīvs

Novembra pēdējā dienā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki Ķekavā steiguši pie četriem bērniem, kuri staigājuši pa trauslu ledu.

Kā aģentūru LETA informēja VUGD preses pārstāve Inta Palkavniece, piektdien ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ķekavas novadu, kur aculiecinieks ziņoja, ka četri bērni pastaigājas pa trauslu ledu. Pirms glābēju ierašanās bērni no ledus nokāpa.

VUGD ik gadu brīdina, ka ziemā atrasties uz ledus ir bīstami, jo tas daudzviet ir trausls un nevar noturēt cilvēku svaru. Neraugoties uz to, ka patlaban vairākās ūdenstilpēs pamazām veidojas neliela ledus kārta, glābēji aicina cilvēkus nerīkoties pārgalvīgi un nekāpt uz šī ledus. Ņemot vērā, ka ledus kārta veidojas pakāpeniski, sākot no krasta, sākotnēji var likties, ka ledus ir pietiekami biezs, lai izturētu cilvēku svaru, taču tālāk no krasta tas var būt nevienmērīgs un ļoti plāns.

VUGD aicina iedzīvotājus būt līdzatbildīgiem par savu drošību un šajās dienās noteikti nekāpt uz ledus, kā arī pārrunāt ar bērniem drošības jautājumus.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.