Menu
 

Atstāj negrozītu pirmās instances tiesas spriedumu krimināllietā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu mazgadīgajam

  • Autors:  Apriņķis.lv
Atstāj negrozītu pirmās instances tiesas spriedumu krimināllietā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu mazgadīgajam Foto - arhīvs

13.februārī Rīgas apgabaltiesa atstāja spēkā Rīgas rajona tiesas spriedumu, kurā persona sodīta ar astoņu gadu un četru mēnešu reālu brīvības atņemšanu par smagu miesas bojājumu nodarīšanu mazgadīgajam un viņa mātei.

Kā informēja Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore, saskaņā ar apsūdzību noziedzīgais nodarījums notika Jūrmalā 2017. gada 7. aprīlī. Apsūdzētais, atrodoties alkohola reibumā, strīda laikā vispirms vairākas reizes iesita ar dūri savai dzīvesbiedrei pa seju. Sievietes četrgadīgais dēls, redzot notiekošo vardarbību, sācis kliegt, kā rezultātā apsūdzētais vispirms viņu aiz drēbēm izkāra pa dzīvokļa logu, bet pēc tam iesvieda istabā, kā rezultātā zēna galva atsitās pret gultas apmali.

Arī pēc tam apsūdzētais vairākas reizes gan sievietei, gan viņas dēlam iesita ar dūrēm un spēra ar kājām, kā rezultātā cietušajiem tika nodarīti smagi miesas bojājumi. Notikušo pārtrauca Valsts policijas darbinieki, kuri ieradās notikuma vietā. Turklāt, pēc tam, kad ieradās Valsts policija, apsūdzētais vēl slepeni paņēma no savas dzīvesbiedres 30 eiro.

Persona tika saukta pie kriminālatbildības pēc Krimināllikuma 125.panta otrās daļas 2.punkta, 125.panta otrās daļas 8.punkta un 180.panta pirmajā daļas. Rīgas apgabaltiesas atstāja spēkā galīgo sodu astoņus gadus četrus mēnešus un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.