Menu
 

Policija izbeigusi kriminālprocesu par suņu nāvējošu uzbrukumu bērnam Babītē

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Valsts policija (VP) izbeigusi kriminālprocesu par 2016.gada nogalē notikušo suņu uzbrukumu Babītē, kurā gāja bojā piecus gadus veca meitene.

Kriminālprocess ir izbeigts, turklāt Pārtikas un veterinārā dienesta un VP pārbaudēs tika konstatēts, ka nav pārkāpti dzīvnieku turēšanas noteikumi, apliecināja VP preses pārstāve Gita Gžibovska.

Kriminālprocesā arī konstatēts, ka persona, kas notikuma brīdī atradās kopā ar bērnu, mēģināja viņu pasargāt un sniegt pirmo palīdzību.

Jau ziņots, ka saskaņā ar iepriekš VP sniegto informāciju 2016.gada novembrī piecus gadus vecās meitenes un trīs gadus veca zēna vecāki savus bērnus atstāja pieskatīšanai viņu vecmammai un devās prom. Savukārt pēc tam vecmamma devās uz darbu, atstājot bērnus vecvecmammas uzraudzībā.

Kamēr sieviete tīrījusi pagalmā sniegu, bērni turpat netālu pikojās un spēlējās ar četriem ģimenes bordo dogiem. Pēkšņi suņi kļuvuši agresīvi, uzbruka meitenei un sāka viņai kost.

Vecvecmamma centusies suņus nomierināt un aizsargāt meiteni, vienlaikus zvanot savai meitai, kura ir suņu saimniece. Sievietei neizdevās paglābt meiteni no lielajiem suņiem, un, kad ieradās meitenes vecmamma, bērns jau bija gājis bojā.

Pēc suņu īpašnieces vēlēšanās agresīvie suņi nogādāti dzīvnieku patversmē. Nedaudz vēlāk pēc dzīvnieku īpašnieku lūguma suņi eitanizēti, iepriekš vēstīja portāls "lsm.lv".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.