Menu
 

Policisti Katlakalnā atklājuši nelegālās dīzeļdegvielas uzpildes staciju

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto un video - Valsts policija Foto un video - Valsts policija

25.martā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 3. biroja 1. nodaļas amatpersonas, pārbaudot saņemto informāciju, konstatēja, ka Katlakalnā notiek naftas produktu nelikumīga uzglabāšana un uzpildīšana – policistu ierašanās brīdī likumpārkāpējs klienta automašīnā pildīja degvielu. 

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā atzīmē, ka šīs rūpalas saimniekam nebija dokumentu, kas apliecinātu degvielas izcelsmi.

Policisti notikuma vietā izņēma kopumā apmēram 770 litru dīzeļdegvielas, pierakstu kladi, kurā veikta “melnā grāmatvedība”, degvielas sūkni ar filtru un uzpildes pistoli.

Notikuma vietā administratīvā kārtībā tika aizturēts 1976. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš sodīts par šādiem pārkāpumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 169.3 panta – par akcīzes preču iegādes, realizācijas un uzglabāšanas noteikumu pārkāpšanu. Par šādiem pārkāpumiem likumā paredzēts naudas sods fiziskajām personām no 70 līdz 700 eiro, bet juridiskajām personām — no 70 līdz 7100 eiro, konfiscējot šīs preces un to pārvadāšanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.

Pēc ekspertīzes rezultātu saņemšanas degviela tiks nodota Nodrošinājuma Valsts aģentūrai iznīcināšanai.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.