Menu
 

Baldonē aizturēta sieviete, kura apzagusi vietējā veikala kasi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Valsts policija Foto - Valsts policija

Sestdien Valsts policija saņēma informāciju no kāda Baldones veikala darbiniekiem par to, ka, iespējams, no kases aparāta ir nozagta nauda. Dienas beigās pārskaitot naudu, kasiere secināja, ka ir iztrūkums – 350 eiro.

Policija ieguva videonovērošanas kameru ierakstus un konstatēja, ka brīdī, kad pie kases neviena darbinieka nebija, kāda nepiederoša sieviete to atvērusi, pagrābusi naudu un devusies prom.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirkņa policisti sadarbībā ar Baldones novada pašvaldības policistiem noskaidroja vainīgo personu un viņas atrašanās vietu. Veiksmīgās sadarbības rezultātā ar pašvaldības policistiem iespējamā zagle Baldonē tika aizturēta jau sešu stundu laikā pēc informācijas saņemšanas par noziegumu.

Aizturētā 1976. gadā dzimusī sieviete policistiem atzina, ka nozagto naudu jau paspējusi iztērēt personīgām vajadzībām. Kā norāda Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā, aizturēšanas brīdī viņa izskatījās stipri piedzērusies, taču no alkohola pārbaudes atteicās.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Zīmīgi, ka aizdomās turētā sieviete jau iepriekš sodīta par zādzībām. Uz izmeklēšanas laiku personai piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.