Menu
 

Rīgā un Garkalnes novadā notiks Zemessardzes mācības

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

No 3.līdz 10.augustam Rīgā un Garkalnes novadā norisināsies Zemessardzes 1. Rīgas brigādes 13. kājnieku bataljona militārās mācības, kurās piedalīsies ap 30 karavīru un zemessargu. Kā vēsta Aizsardzības ministrijā, mācību mērķis ir pilnveidot vienības spēju veikt aizsardzības operācijas apdzīvotā vietā.

Galvenās mācību aktivitātes paredzētas teritorijā ap Garkalnes dzelzceļa staciju, kā arī Rīgā – Šmerļa ielas un Linezera ielas apkārtnē.

Teritorijā ap Garkalnes dzelzceļa staciju un Rīgā, Linezera ielas apkārtnē, paredzēts izmantot mācību munīciju un imitācijas līdzekļus, kas rada troksni un dūmus, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību, kā arī nenodara kaitējumu videi.

8.augustā Šmerļa ielā tiks organizēts mobilais militārā autotransporta pārbaudes punkts, netraucējot civilo transportlīdzekļu satiksmei.

Mācībās piedalīsies Latvijas bruņoto spēku karavīri un zemessargi kaujas formas tērpos, ar ieročiem un ekipējumu.

Aizsardzības ministrija aicina iedzīvotājus neuztraukties, redzot Latvijas bruņoto spēku karavīru un zemessargu pārvietošanos Rīgā un Garkalnes novadā. Bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar izpratni izturēties pret notiekošajām mācībām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.