Menu
 

Jūrmalas dome aicina jaunos uzņēmējus pieteikties līdz 10 000 eiro lielam grantam biznesa attīstībai

  • Autors:  LETA
Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība

Jūrmalas dome septembra sākumā aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus iesniegt pieteikumus programmas "(ie)dvesma" konkursam, tādējādi pretendējot uz finansiālu atbalstu līdz 10 000 eiro, liecina pašvaldības publicētā informācija.

Kā norāda dome, projektu pieņemšana sāksies 2.septembrī un noslēgsies 30.septembrī.

Maksimālā naudas summa vienam grantam ir 10 000 eiro, un šogad plānots izsniegt vismaz sešus grantus. Piešķirtos līdzekļus varēs izmantot saimnieciskiem mērķiem biznesa attīstīšanai vai arī jauna uzņēmuma izveidei.

Grantu programmas aizsācējiem un iepriekšējā gada sadarbības partneriem - "SEB bankai", Jūrmalas pilsētai, Mārupes, Olaines, Ķekavas un Siguldas novadam - šogad pievienojies arī Ropažu un Stopiņu novads, paplašinot grantu programmas darbības teritoriju un finansējuma apjomu.

Līdz ar to kopējais jaunajiem uzņēmējiem pieejamais finansējums šogad ir pieaudzis līdz 80 000 eiro.

Katra no pašvaldībām piešķir 10 000 eiro finansējumu, uz kuru var pretendēt šo pašvaldību teritorijā reģistrētie uzņēmumi, kuri dibināti pirms ne vairāk kā trim gadiem, kā arī šajās pašvaldībās dzīvojošie iedzīvotāji savu biznesa ideju īstenošanai.

Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji. Saņemto pieteikumu atlase notiks četrās kārtās, izvērtējot gan to atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu, gan arī dalībnieku prezentācijas un atbildes uz žūrijas jautājumiem.

Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks 14.novembrī.

Lai interesentiem palīdzētu labāk sagatavoties dalībai programmā, 4.septembrī Jūrmalā tiks rīkots seminārs, kurš notiks plkst.16 Jūrmalas biznesa inkubatorā, Piestātnes ielā 11A.

Semināri notiks arī citos novados: 27.augustā Ķekavā, 28.augustā Siguldā, 3.septembrī Stopiņos un 5.septembrī Mārupē.

Grantu programma "(ie)dvesma" tika uzsākta 2017.gadā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.