Menu
 

Carnikavas pludmalē izvietotas divas pārģērbšanās kabīnes

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: carnikava.lv Foto: carnikava.lv
Projekta "Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana" ietvaros tika izgatavotas un Carnikavas pludmalē izvietotas divas pārģērbšanās kabīnes.

Projekta mērķis ir veicināt bioloģiskās daudzveidības saglabāšanos un īstenot jūras piekrastes joslas apsaimniekošanu, nodrošinot tajā labu vides kvalitāti – piekrastes pieejamību, labiekārtojumu, drošību un sanitāro prasību nodrošinājumu, informē Carnikavas novada pašvaldībā.
 
Nacionālas nozīmes projekta "Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana" vadošais partneris ir Latvijas Pašvaldību savienība (LPS). Projekts tiek realizēts ciešā sadarbībā ar visām Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes pašvaldībām vai to institūcijām.
 
Projektā piedalās Carnikavas, Engures, Dundagas, Grobiņas, Jūrmalas, Liepājas, Limbažu, Mērsraga, Nīcas, Pāvilostas, Rojas, Rucavas, Salacgrīvas, Saulkrastu un Ventspils novada dome, kā arī Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde "Komunālā pārvalde", Rīgas pils, Ziemeļu un Pārdaugavas izpilddirekcijas u.c. Projekta kopējais budžets – 200 000 eiro. Carnikavas novadam 2019. gadā piešķirtais finansējums bija 6247 eiro, vēsta pašvaldībā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.