Menu
 

Aicina Ādažu novada iedzīvotājus paust viedokli par gaidāmajiem ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina Ādažu novada iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Ādažu Ūdens” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK 6.septembrī plkst. 12.00 Ādažu kultūras centrā esošajā Ādažu Vēstures un mākslas galerijā, Ādažos, Gaujas ielā 33A, organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts paredz ūdensapgādes tarifu 1,10 EUR/m3 apmērā, savukārt kanalizācijas pakalpojumu tarifs paredzēts – 1,49 EUR/m3. Tarifus plānots piemērot Ādažu novadā – Ādažu, Kadagas, Garkalnes, Eimuru un Stapriņu ciemā. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis.

SPRK vēsta, ka sanāksmē, kurā aicināti piedalīties SIA “Ādažu Ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji, SIA “Ādažu Ūdens” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar plānotā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka SIA “Ādažu Ūdens” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību sanāksmē var pieteikt līdz 5.septembrim, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 67097271. Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Iepazīties ar SIA “Ādažu Ūdens” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var SPRK mājaslapā.

1 komentārs

  • Eta
    Eta Pirmdiena, 02 Septembris 2019 23:53 Komentāra saite

    Ādažos jau tā ir visdārgākā apkure daudzdzīvokļu mājas, šogad atkritumu izvešanas tarifus pacēla bez ierunām un sola katru gadu tos paaugstināt. Tagad arī ūdens tarifus cels. Nu , nožēlojami tas viss izskatās. Par Eiropas līdzekļiem salika caurules un ūdensvadus, nu tik vietējie ūdens prihvatizētāji varēs rokas berzēt.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.