Menu
 

Foto: Pēc renovācijas atklāts Vangažu vidusskolas sporta stadions

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Inčukalna novada pašvaldība Foto - Inčukalna novada pašvaldība

Vangažu vidusskolā Zinību diena aizvadīta, atklājot renovēto skolas sporta stadionu. Svinīgajā atklāšanas pasākumā kuplā skaitā piedalījās skolēni, viņu vecāki un vecvecāki, skolotāji, kā arī Vangažu pilsētas iedzīvotāji, Inčukalna novada pašvaldības domes pārstāvji un viesi, kuru vidū bija Inčukalna pamatskolas direktors Kaspars Kiris, Inčukalna sporta kompleksa direktors Antons Geiba, Vangažu vidusskolas bijušais un skolēnu augti novērtētais skolotājs Ēriks Drīliņš, kā arī Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pārstāvji.

Inčukalna novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā informēja, ka Vangažu vidusskolas stadiona labiekārtošanas un lietus ūdens sistēmas pārbūves darbi tika sākti martā. Būvdarbu laikā līdzšinējais morāli un tehniski novecojušais skolas sporta laukums pārtapis par modernu sporta stadionu, kur atvēlēta vieta skriešanai, tāllēkšanai, futbolam. Tāpat stadions ieguvis multifunkcionālu laukumu, ko pēc nepieciešamības varēs pielāgot volejbola vai basketbola laukuma vajadzībām, un ierīkota multifunkcionāla zona āra nodarbībām, kur izveidots augstlēkšanas sektors, lodes grūšanas sektors un āra trenažieri. Futbola laukums veidots no dabīgā zāliena paklājveida seguma, bet skrejceliņiem izmantots mākslīgais gumijotais segums.

Vangažu vidusskolas direktore Indra Kalniņa akcentēja, ka šis mācību gads un šī Zinību diena ir savādāka, jo varam būt priecīgi, ka ir iespēja pulcēties skaistā un renovētā skolas sporta stadionā.

"Gribam šo prieka mirkli izbaudīt visi kopā, lai justu kopīgo prieku un kopīgo apziņu, ka var ne tikai priecāties, bet arī būt atbildīgi par to, kas mums šodien tiek dāvināts. Šo dāvanu esam gaidījuši krietni ilgi. Pavasarī, kad bezgala pelēkajā un novecojušajā laukumā tika sākti remontdarbi, es vēroju, kā skolēni un pedagogi no trešā stāva gaiteņiem fiksēja šīs pārmaiņas, kādas redzam šodien. Varam priecāties par to, ka SIA "Guliver Construction" šos remontdarbus ir veikuši laikā,” sacīja Vangažu vidusskolas direktore.

Renovētais sporta stadions tika atklāts ar simbolisku lentes pārgriešanu, piedaloties Inčukalna novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Aivaram Nalivaiko, Vangažu pilsētas pārvaldes vadītājam Jurim Jakubovskim un Vangažu vidusskolas direktorei Indrai Kalniņai.

Inčukalna novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Aivars Nalivaiko, sveicot klātesošos Zinību dienā, novēlēja skaistu ne tikai šo dienu, bet arī, lai viss jaunais mācību gads būtu saulains un skaists, kā šodiena. Tika arī vēlēts, lai ikviens labi justos atjaunotajā skolas sporta stadionā.

"Gribētu novēlēt pedagogiem, lai skolēni būtu zināt griboši. Skolotājiem vēlu, lai nepazūd interese apgūt un papildināt savas zināšanas, lai spētu atbildēt uz visiem skolēnu uzdotajiem jautājumiem, bet skolas vadībai novēlu stiprus nervus, pacietību un labu veselību, jo šodien izglītības jomā mūsu valstī notiek daudz kas interesants. Bet mums galvenais ir, lai skola tiktu saglabāta un audzēkņi apgūtu zināšanas, un būtu sagatavoti dzīvei," akcentēja A.Nalivaiko.

"Dāvana skolai no Inčukalna pašvaldības un Vangažu pilsētas pārvaldes puses ir infrastruktūras sakārtošana pilnvērtīgai sporta stundu apgūšanai. Tāpat tā ir iespēja Vangažu pilsētas iedzīvotājiem, draugiem un ciemiņiem saturīgi un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. Dāvinām sakārtotu un mūsdienu prasībām atbilstošu sporta stadionu, lai varētu sportot un piekopt aktīvu dzīvesveidu. Paldies būvfirmai, kas sāka un pabeidza savlaicīgi darbus, paldies Vangažu pilsētas pārvaldes vadītājam Jurim Jakubovskim, izpilddirektoram Oskaram Kalniņam, Inčukalna novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniecei Ludmilai Vorobjovai un visiem pārējiem iesaistītajiem cilvēkiem," atklājot renovētos skolas stadionu, vēstīja A.Nalivaiko.

Bijušais skolotājs Ēriks Drīliņš pauda patīkamu pārsteigumu par stadionu, ko skola ir ieguvusi. "Pievienotās vērtības procents šim stadionam ir lielāks nekā Rīgā, Daugavas stadionam. Novēlu visiem skolotājiem, sportotājiem un skolēniem labus panākumus rezultātu sasniegšanā. Vangažos sportotājiem vienmēr bijuši labi rezultāti," bilda bijušais skolotājs. Svinīgā pasākuma laikā pie sporta stadiona tika pacelti Latvijas, Inčukalna novada un Eiropas Savienības karogi, kurus ienesa Vangažu vidusskolas skolēni un absolventi, kuri sevi pierādījuši dažādos sporta novirzienos.

Izsludinātajā iepirkumā “Vangažu vidusskolas stadiona labiekārtošanas un lietus ūdens sistēmas pārbūve” tika saņemti divu pretendentu piedāvājumi, un Iepirkumu komisija par saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu atzina “Guliver Construction” piedāvājumu. Projekta kopējās izmaksas ir ap 800 000 eiro un visas būvdarbu izmaksas segtas no pašvaldības līdzekļiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.