Menu
 

No 7.oktobra gaidāmas izmaiņas autobusu maršrutos Salaspils un Stopiņu novados

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Autotransporta direkcija Foto - Autotransporta direkcija

Lai nodrošinātu ērtākus sabiedriskā transporta pakalpojumus iedzīvotājiem, īpaši skolēniem, no 7. oktobra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5836 Rīga–Saurieši–Salaspils, Nr.6835 Rīga–Upeslejas–Jauncekule un Nr.6827 Rīga–Saurieši–Upeslejas.

Kā informēja VSIA “Autotransporta direkcija”, pieskaņojot reisa izpildes laiku mācību stundu beigām Ulbrokas vidusskolā, maršruta Nr.5836 Rīga–Saurieši–Salaspils autobuss no pieturas Riepnieku iela turpmāk izbrauks plkst.13.45 un no pieturas Fizikas institūts – plkst.14.55 (līdz šim autobuss izbrauca attiecīgi plkst.13.35 un 14.50).

Izvērtējot pasažieru plūsmu, maršruta Nr.6835 Rīga–Upeslejas–Jauncekule autobuss, kas no Riepnieku ielas izbrauc plkst.16.40, brauks līdz pieturai Upeslejas (līdz šim brauca līdz pieturai Sauriešu ciems). Tādējādi autobuss no pieturas Upeslejas izbrauks plkst.17.40 (līdz šim izbrauca no pieturas Sauriešu ciems plkst.17.50).

Savukārt maršruta Nr.6827 Rīga–Saurieši–Upeslejas reiss, kas pieturā Riepnieku iela tiek uzsākts plkst.8.15, tiks izpildīts līdz pieturai Upeslejas (līdz šim tas tika izpildīts līdz pieturai Sauriešu ciems).

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.