Menu
 

Jūrmalā izvietotas urnas suņu atkritumiem

 • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība

Oktobrī Kauguru un Dubultu apkaimē ir izvietotas atkritumu urnas suņu ekskrementu savākšanai. Urnās ir pieejami speciāli maisiņi, kas paredzēti ekskrementu savākšanai. Izvietojot šādas atkritumu tvertnes, suņu saimniekiem tiks atvieglotas pastaigas ar dzīvniekiem un tiks radīti priekšnoteikumi vides sakoptībai, vēsta Jūrmalas pilsētas pašvaldība.

Urnas izvietotas pašvaldībai piederošos zemesgabalos daudzdzīvokļu māju iekšpagalmos: Talsu šosejā 31 starp 8. un 20., 11. un 10., 1. un 13., 3. un 12. korpusu, pie Engures ielas 5, pie namiem Engures ielā 10 un Engures ielā 8, pie Raiņa ielas 87, starp daudzdzīvokļu mājām Slokas ielā 63 un Slokas ielā 65, Nometņu ielā 9 un Nometņu ielā 11 un Lauku ielā 30 un Rūpniecības ielā 13. Pēc iekšpagalma remontdarbu pabeigšanas vēl tiks uzstādīta urna suņu ekskrementu savākšanai pie Ievu ielas 6.nama.

Pastaigu laikā suņu radītie atkritumi saimniekam ir jāsavāc, tos var izmest mest arī sadzīves atkritumu konteineros,  taču speciālie, suņu atkritumiem paredzētie konteineri nav domāti citu veidu atkritumiem. Suņu īpašnieki ir atbildīgi par to, lai suņu radītie atkritumi tiktu savākti un neradītu papildu darbu pilsētas zaļo zonu uzturētājiem un nesagādātu nepatīkamus brīžus iedzīvotājiem. Jaunās atkritumu tvertnes atvieglos un sekmēs šī pienākuma pildīšanu. 

Pašvaldība aicina jūrmalniekus būt apzinīgiem, rūpēties par vidi un speciālās atkritumu urnas un maisiņus izmantot tam, kam tie paredzēti.

2 komentāri

 • Jūrmalniece
  Jūrmalniece Otrdiena, 29 Oktobris 2019 13:26 Komentāra saite

  Urlas nemetīs. Kauguri ir urlu rajons. Izmesta nauda.

 • Tas pats Ervīns
  Tas pats Ervīns Trešdiena, 30 Oktobris 2019 04:20 Komentāra saite

  Pentagonā arī neviens neprot savākt. Divu mēnešu laikā iekāpu 46 reizes.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.