Menu
 

Paraksta memorandu par Rīgas metropoles areāla attīstīšanu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: www.adazi.lv Foto: www.adazi.lv

Rīgas pilsētas pašvaldība kopā ar Rīgas plānošanas reģionu un biedrību “Pierīgas pašvaldību apvienība” noslēgusi sadarbības memorandu par Rīgas metropoles areāla (RMA) attīstīšanu. Tiks izstrādāts RMA rīcības plāns, un šī dokumenta ietvaros tiks turpināta sadarbība pašvaldību speciālistu un politiķu līmenī, definējot visam Rīgas metropoles areālam nozīmīgus projektus un rīcības.

Parakstot memorandu, puses apņemas stiprināt sadarbību starp Rīgu un Pierīgas pašvaldībām gan speciālistu, gan politiskā līmenī, ieviešot visām Rīgas metropoles areālam nozīmīgus infrastruktūras projektus, apliecina nepieciešamību stiprināt Rīgas metropoles areāla starptautisko atpazīstamību, kā arī apņemas reizi gadā rīkot RMA forumu, iesaistot gan speciālistu, gan politisko līmeni, lai stimulētu sadarbību, pārvaldības jautājumu sakārtošanu un kopīgu projektu ieviešanu, informē Ādažu novada pašvaldībā.

1 komentārs

  • NVO LaIMA
    NVO LaIMA Otrdiena, 29 Oktobris 2019 16:21 Komentāra saite

    Ļoti laba ziņa. Sadarbība Rīgas metropoles areāla infrastruktūras modernizācijas projektu izstrādē ir arī mūsu biedrības mērķis. NVO Latvijas Infrastruktūras modernizācijas apvienība.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.