Menu
 

Uz Ventspils šosejas tilta pāri Lielupei atkārtoti veiks deformācijas šuvju remontu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Valsts ceļi Foto - Latvijas Valsts ceļi

No 11. līdz 30. novembrim uz Ventspils šosejas tilta pāri Lielupei notiks tilta deformācijas šuvju remonts. Darbu laikā tur tiks ierobežots atļautais ātrums līdz 50 km/h, deformācijas šuvju zonā viena josla tiks slēgta un satiksme tiks novirzīta pa brīvo joslu, pavēstīja VAS “Latvijas Valsts ceļi” komunikācijas daļā. 

Šuvju remontdarbi notiks būvdarbu garantijas ietvaros, un būvnieks – AS “A.C.B.” un tā apakšuzņēmējs “LNK industries” – tos veiks par saviem līdzekļiem. Paredzētie šuvju remontdarbi ietver ne tikai bojāto šuves elementu atjaunošanu, bet visas šuves enkurojuma elementu papildus stiprināšanu un regulēšanu.

Deformācijas šuvju nomaiņa uz Lielupes tilta notiks valsts galvenā autoceļa Rīga–Ventspils (A10) posma (36,49.–38,57.km) garantijas darbu ietvaros. Ventspils šosejas posma remontdarbi notika no 2016. gada septembra līdz 2017. gada septembrim, un darbiem ir piecu gadu garantijas laiks.

Šie nav pirmie remontdarbi, kas garantijas ietvaros tiek veikti Lielupes tilta šuvēm. Kopš 2018. gada VAS “Latvijas Valsts ceļi” kā pasūtītājs ir četras reizes pieprasījis novērst šuvju būvdarbu defektus.

Garantijas termiņš konkrētajam ceļa posmam ir līdz 2022. gadam. 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.