Menu
 

Salaspils dome izsludinājusi konkursu uz SIA "Valgums-S" valdes locekļa amatu

  • Autors:  LETA
Foto - Salaspils sporta nams Foto - Salaspils sporta nams

Salaspils novada dome izsludinājusi konkursu uz SIA "Valgums-S" valdes locekļa amatu, liecina pašvaldības publicētā informācija.

Konkurss izsludināts pēc tam, kad līdzšinējo valdes locekli Ilgoni Igauni aizdomās par naudas pārskaitīšanu azartspēļu kompānijai oktobra vidū aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB). Īsi pēc tam Igaunis no amata tika atstādināts un Salaspils mērs Raimonds Čudars (V) solīja meklēt jaunu uzņēmuma vadību atklātā konkursā.

Pašvaldības publicētā informācija liecina, ka konkursā var piedalīties kandidāts, kurš nav bijis sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas, kandidāts, kuram, pamatojoties uz kriminālprocesa ietvaros pieņemtu nolēmumu, nav atņemtas tiesības veikt noteiktu vai visu veidu komercdarbību vai citu profesionālo darbību, kā arī kandidāts, par kuru nav pasludināts maksātnespējas process.

Tāpat kandidātam jābūt vismaz trīs gadu pieredzei vadošā amatā ar ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu saistītā kapitālsabiedrībā, iestādē vai tās struktūrvienībā, jābūt pieredzei tādu jautājumu risināšanā, kas attiecas uz kapitālsabiedrības attīstību, personāla vadību, kā arī administratīvo un saimniecisko vadību, kā arī jāatbilst citām pašvaldības izvirzītajām prasībām.

Kandidātu pieteikumi tiek gaidīti līdz 20.novembrim, Salaspils novada domes administratīvajā ēkā Līvzemes ielā 8.

"Valgums-S" pilnībā pieder Salaspils pašvaldībai, liecina "Firmas.lv" informācija. Tas 2018.gadā strādājis ar 1 712 432 eiro apgrozījumu un 12 937 eiro peļņu. 

Uzņēmuma mājaslapā norādīts, ka tā pamatdarbības mērķis ir ūdensapgādes, kanalizācijas un notekūdeņu attīrīšana un šo iekārtu ekspluatācijas nodrošināšana, un ar to saistīto tehnisko darbu un pakalpojumu izpilde.

Uzņēmuma pārziņā ir visa pašvaldībai piederošā ūdenssaimniecības infrastruktūra, kura regulāri tiek ekspluatēta, uzturēta un iespēju robežās - atjaunota, tajā skaitā artēziskie un dziļurbumi, hidrofori, ūdenstorņi, bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, pārsūknēšanas stacijas, pārsūknēšanas akas, ūdens apgādes maģistrālie vadi un kanalizācijas maģistrālie vadi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.