Menu
 

"Siguldas devonā" nostrādājusi ugunsdzēsības signalizācijas trauksme Apriņķis.lv

  • Autors:  Sigulda.lv
Foto - Siguldas novada pašvaldība Foto - Siguldas novada pašvaldība

Siguldas novada kultūras centrs “Siguldas devons” informē, ka piektdien, 15. novembrī, lielajā zālē “Radix” nenoskaidrotu iemeslu dēļ nostrādājusi ugunsdzēsības signalizācijas trauksme skatuves zonā. Ir izsaukti atbildīgo iestāžu speciālisti, lai noskaidrotu signalizācijas trauksmes iemeslu.

Ugunsdzēsības trauksmes laikā tika uzsākta ūdens izsmidzināšana skatuves zonā, kā rezultātā, iespējams, ūdens skāris apskaņošanas un gaismošanas iekārtas. Ūdens nav skāris instrumentus un koncertflīģeli “Bösendorfer”, kā arī krēslus skatītāju zonā. Ūdens savākšanas darbi ir atrisināti.

Siguldas novada pašvaldība informē: kamēr nav saņemts atbildīgo institūciju lēmums par trauksmes cēloni un pasākumu norises un apmeklētāju drošību, šodien tiek atcelti visi kultūras centra “Siguldas devons” pasākumi, tostarp Siguldas novada Goda diena.

Pasākuma organizatori ir vienojušies ar komponistu Raimondu Tigulu, Rīgas Doma zēnu kora māksliniecisko vadītāju Mārtiņu Klišānu un pasākuma radošo komandu, ka svētku koncerts un svinīgā novadnieku godināšana notiks svētdien, 8. decembrī, plkst. 16.00.

Par negadījumu kultūras centrā “Siguldas devons” ir informēti apdrošinātāji.

Siguldas novada pašvaldība informēs par atbildīgo iestāžu secinājumiem, tiklīdz tie tiks saņemti.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.