Menu
 

Ķekavas un Daugmales peldbaseinos ievērojami pieaudzis apmeklētāju skaits

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Ķekavas novada peldbaseinu Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā un Daugmales multifunkcionālajā centrā apmeklētība  pērn uzstādījusi jaunus rekordus – 2019. gadā peldētāji tos apmeklējuši 113 054 reizes.

Pēc novada pašvaldības datiem, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa peldbaseins 2019. gadā apmeklēts 81 719 reizes, un,  salīdzinot ar 2018. gadu, apmeklējumu skaits pieaudzis par vairāk nekā 30%. Savukārt baseinu Daugmalē iedzīvotāji apmeklējuši 31 335 reizes, kas ir par 525 reizēm vairāk nekā gadu iepriekš. Lai gan peldbaseinus primāri izmanto mācību procesa vajadzībām – izglītības iestāžu audzēkņu peldētapmācībai, baseinu Ķekavā ikviens interesents var izmantot agrās rīta stundās, vakaros un brīvdienās, bet Daugmales baseina grafikam ērti sekot līdzi multifunkcionālā centra mājaslapā.

Ķekavas vidusskolas peldbaseinā 2019. gadā reģistrēti 30 322 publiskie apmeklējumi – 24 078  reizes iedzīvotāji apmeklējuši lielo baseinu, bet 6244 reizes mazo baseinu, kurā notiek plaši pieprasītās bērnu un zīdaiņu peldētapmācības nodarbības.

Pašvaldības rīcībā esošie statistikas dati norāda, ka gan Ķekavas, gan Daugmales peldbaseins visbiežāk tiek apmeklēti oktobra, novembra un janvāra mēnešos.  Saskaņā ar Ķekavas vidusskolas baseina noslodzes grafiku darbadienās no plkst. 8.00 līdz 20.00 baseinu visvairāk izmanto izglītības iestāžu un interešu izglītības sporta nodarbību audzēkņi, bet pārējā laikā vienlīdz aktīvi ir gan seniori, gan aktīva dzīvesveida piekritēji un amatierlīmeņa sportisti.

Arī 2020. gadā peldbaseinus iespējams apmeklēt gan individuāli, gan ūdens aerobikas nodarbībās, gan peldēšanas grupās pieaugušajiem, bērniem un zīdaiņiem. Par grupu nodarbībām Ķekavas baseinā pašvaldība aicina interesēties baseina administācijā, bet informācija par nodarbībām Daugmales  baseinā meklējama multifunkcionālā centra mājaslapā.

Ķekavas peldbaseina pārstāvji akcentē, ka baseina noslogojums rudens un ziemas mēnešos tuvojas maksimumam. Arī Daugmalē peldētāju interese gan no vietējiem, gan blakus novadu iedzīvotājiem ir pietiekami augsta, tādēļ nākotnē plānots rast iespēju piesaistīt investorus, lai izbūvētu peldbaseinu arī Baložu pilsētas pusē.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.