Menu
 

Opozīcijas deputāte: Garkalnes novada dome būtu jāatlaiž

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Ar Garkalnes novada mēra Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa (LZS) atkāpšanos nepietiek, un pārējā dome būtu jāatlaiž, tādu viedokli aģentūrai LETA pauda opozīcijā esošā domes deputāte Inese Andersone (VL-TB/LNNK).

Lūgta komentēt pārmetumus, kas izklāstīti aģentūras LETA rīcībā nonākušajā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (AP) rīkojuma projektā, ar kuru ministrs, iespējams, bija plānojis Bauzi-Krastiņu atstādināt no amata, Andersone teica, ka pārmetumi ir pamatoti.

"Es uzskatu, ka viņš to nav darījis viens, bet kopā ar komandu. Līdz ar to, es uzskatu, ka visi pārkāpumi ir kopīgs darbs. Pēc būtības no amatiem būtu jāatkāpjas arī pārējiem kolēģiem, kuri ir vistiešāk iesaistīti lēmumprojektu sagatavošanā, par kuriem mēs nezinājām. Tāpat arī budžeta sagatavošanā," sacīja Andersone.

Taujāta, vai būtu jāatkāpjas arī mēra vietniekam Guntaram Knikstam (V), politiķe norādīja, ka viņš domes darbā iesaistīts salīdzinoši nesen, taču viņam būtu bijis vairāk jāiedziļinās lietas būtībā, tiklīdz Valsts kontrole nāca klajā ar revīzijas ziņojumu un jāpauž striktāka nostāja. 

"Ja cilvēks būtu ar sirdsapziņu, domāju, ka viņš rosinātu šāda priekšnieka atstādināšanu," sacīja Andersone.

Taujāta, kas varētu būt Bauzes-Krastiņa pēctecis, viņa nevarēja atbildēt. "Patlaban neredzu cilvēku, kurš nebūtu sasaistīts ar domi. Varbūt redzu vienu cilvēku, bet viņu diez vai atbalstīs pozīcija. Lielākā bēda ir tā, ka liela daļa deputātu ir sasaistīti ar domes vadību, piemēram, strādā pašvaldības padotības iestādēs un nevar teikt to, ko domā. Iespējams, šie deputāti baidās, ka nedabūs kādu domes pasūtījumu," pauda politiķe.

Viņa teica, ka ideālajā variantā būtu jāieceļ pārvaldnieks un visa dome jāatlaiž.

1 komentārs

  • Johanna
    Johanna Trešdiena, 29 Janvāris 2020 13:27 Komentāra saite

    Pufaikciemā būs grūti ieviest kārtību, jo visi vieniem diegiem sasaistīti. Kopš Vērmahta atkāpšanās tur nekas labs vēl nav redzēts.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.