Menu
 

Carnikavā sākta sporta laukumu kompleksa būvniecība

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: carnikava.lv Foto: carnikava.lv
Janvāra beigās sākta sporta laukumu kompleksa būvniecība Rožu ielā 28, Carnikavā, netālu no topošās moduļu skolas būves Garajā ielā 20. Patlaban būvlaukumā notiek zemes virskārtas noņemšana, un tuvāko mēnešu laikā Rožu un Zušu ielā jārēķinās ar intensīvāku satiksmi būvdarbu dēļ.

Pēc tam, kad Carnikavas pamatskolas mācību process 2020./2021. mācību gadā tiks pārcelts uz moduļu ēku, jaunajā laukumu kompleksā notiks sporta nodarbības skolēniem, kā arī Carnikavas novada sporta pulciņu treniņi, informē Carnikavas novada pašvaldībā.

Sporta kompleksā būs 64 x 43 m liels futbola laukums ar mākslīgo segumu, kas sniedz iespēju spēlēt futbolu visu gadu neatkarīgi no laikapstākļiem. Ap futbola laukumu paredzēts izbūvēt 1,5 m platu bruģētu joslu. Līdzās taps gan basketbola/hokeja laukums ar karstā asfalta segumu, gan pludmales volejbola laukums. Starp laukumiem paredzēta 4 m plata bruģēta zona, kurā var novietot soliņus s­pēlētājiem un tribīnes skatītājiem spēļu vērošanai.

Kā norāda pašvaldības pārstāvji, sporta laukumu komplekss būs apgaismots, teritorijā paredzēta stāvvieta 18 automašīnām, kā arī bruģēts laukums, uz kura nākotnē iecerēts izvietot divas konteineru tipa ēkas ar ūdens un kanalizācijas pieslēgumu, kuras tiks izmantotas kā ģērbtuves, inventāra novietnes un citiem mērķiem.

Visu teritoriju iežogos: apkārt futbola un volejbola laukumam paredzēts 5 m augsts tīkls, pārējai teritorijai – 2 m augsts žogs. Ietves un stāvvietas segumu klās ar pelēku un melnu betona bruģi.

Būvdarbus saskaņā ar pašvaldības aģentūras “Carnikavas komunālserviss” noslēgto līgumu veic SIA “Vianova”, to izmaksas plānotas 369 000 eiro (t.sk. PVN) no pašvaldības budžeta. Paredzēts, ka jaunais laukumu komplekss tiks uzbūvēts līdz šī gada 17. jūlijam, vēsta pašvaldībā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.