Menu
 

Turpinās Siguldas Valsts ģimnāzijas Trohaja korpusa rekonstrukcijas darbi

  • Autors:  sigulda.lv
Foto - Siguldas novada pašvaldība Foto - Siguldas novada pašvaldība

Siguldas Valsts ģimnāzijā turpinās pērn vasarā uzsāktie Trohaja korpusa rekonstrukcijas darbi. Būvniecības 2. kārtā līdz šim veikti elektrības instalācijas darbi, apkures un kanalizācijas sistēmas atjaunošana, 2. un 3. stāva grīdas konstrukcijas izbūves darbi gaitenī un klašu telpās, jumta konstrukciju izbūve, tostarp spāru pastiprināšanas darbi un apstrāde ar koksnes aizsarglīdzekli, ventilācijas sistēmas izbūve, 3. stāva sienu stiprināšana un pārsedžu izbūve. 

Trohaja korpusa būvdarbu kopējās izmaksas ir 4,2 miljoni eiro; darbus paredzēts noslēgt šā gada jūlijā.

Šobrīd Trohaja korpusā tiek veikta apkures un ūdensvada sistēmas tīklu izbūve, elektrotīklu un vājstrāvas tīklu izbūves darbi, koka grīdu izbūve. Bēniņos tiek veikta koka konstrukciju pastiprināšana, nomaiņa, papildkonstrukciju izbūve, veco ventilācijas lūku un šahtu demontāža, kā arī grīdas betonēšana. Drīzumā plānots uzsākt jumta konstrukciju apstrādi, savukārt 1. stāvā starp garderobi un gaiteni tiks izbūvētas kāpnes.

Siguldas Valsts ģimnāzijas Trohaja korpusa rekonstrukcijas darbus veic SIA “Monum”, bet būvuzraudzību nodrošina SIA “Firma L4”. Kopējās Siguldas Valsts ģimnāzijas Kvantu korpusa un Trohaja korpusa rekonstrukcijas izmaksas ir 12 miljoni eiro. Būvniecības izmaksas tiek līdzfinansētas Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Siguldas Valsts ģimnāzijas un Siguldas 1. pamatskolas atjaunošana, pārbūve un materiālās bāzes modernizācija” ietvaros.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.