Menu
 

Gaidāmas izmaiņas vairākos sabiedriskā transporta maršrutos uz Jūrmalu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com

Atsaucoties uz iedzīvotāju lūgumu, no 2020. gada 2. marta gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos Nr. 7020 Rīga–Jaunķemeri, Nr. 7018 Rīga–Spuņupe–Jaunķemeri un Nr. 7393 Bulduri–Spuņupe–Sloka–Kalniņi. Pateicoties šīm izmaiņām, iedzīvotāji nedēļas nogalēs varēs nokļūt Jūrmalā un pēc tam arī atpakaļ mājās, kā arī pārējā laikā tiks palielināta sabiedriskā transporta pakalpojumu pieejamība.

Maršrutā Nr. 7020 Rīga–Jaunķemeri tiks atklāts jauns reiss – autobuss no Rīgas Starptautiskās autoostas nedēļas nogalēs izbrauks plkst. 21.10. Reiss, kas Rīgas Starptautiskajā autoostā katru dienu tika uzsākts plkst. 11.15, turpmāk tiks izpildīts tikai nedēļas nogalēs. Tāpat netiks nodrošināts reiss, kas pieturā "Jaunķemeri" tiek uzsākts plkst. 11.05 un Rīgas Starptautiskajā autoostā – plkst. 15.15, informē valsts SIA "Autotransporta direkcija" sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.

Ņemot vērā, ka maršrutā Rīga–Jaunķemeri tiks slēgti vairāki reisi, jauni reisi tiks atklāti maršrutā Nr. 7018 Rīga–Spuņupe–Jaunķemeri, lai saglabātu iedzīvotājiem mobilitātes iespējas. Turpmāk autobuss no Rīgas Starptautiskās autoostas darbadienās izbrauks plkst. 11.15 un nedēļas nogalēs – plkst. 15.15, savukārt no pieturas Jaunķemeri – katru dienu plkst. 11.05. Reiss, kas Rīgas Starptautiskajā autoostā tiek uzsākts plkst. 21.10, turpmāk tiks izpildīts darbadienās (līdz šim tika izpildīts arī nedēļas nogalēs). Papildus tam visi maršruta autobusi apstāsies pieturā "Lielupe".

Maršruta Nr. 7393 Bulduri–Spuņupe–Sloka–Kalniņi autobuss, kas no pieturas "Bulduri" izbrauc plkst. 7.10, turpmāk brauks līdz pieturai "Kauguri 2", kā rezultātā reiss plkst. 8.05 turpmāk tiks uzsākts pieturā "Kauguri 2" (līdz šim tika uzsākts pieturā "Kalniņi"). Savukārt autobuss no pieturas "Bulduri" turpmāk izbrauks plkst. 17.20 un kursēs līdz pieturai "Kauguri 2" (līdz šim izbrauca plkst. 17.05 un brauca līdz pieturai "Kalniņi"), vēsta L. Pelčere.

1 komentārs

  • Indra
    Indra Trešdiena, 26 Februāris 2020 09:12 Komentāra saite

    Vai brīvdienās arī būs kāds reiss Bulduri-Spuņupe-Kauguri

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.