Menu
 

Jūrmalā bez maksas varēs nodot nolietoto elektrotehniku

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - pixabay.com Foto - pixabay.com

No 2.līdz 13. martam Jūrmalas iedzīvotāji, kuriem ir noslēgti līgumi par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, var pieteikt nederīgās un nokalpojušās elektronikas un elektroierīču izvešanu. Daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem jāvēršas pie sava nama apsaimniekotāja, kurš pieteiks šāda veida  atkritumu izvešanu.

Kā skaidro pilsētas pašvaldībā, akciju organizē vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R”. Nolietotās elektrotehnikas izvešanu var pieteikt  “Clean R” Klientu apkalpošanas centrā. Piesakot izvešanu, ir jānorāda līguma par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu numurs un adrese, no kuras jāizved elektrotehnikas atkritumi, kā arī tehnikas vienību skaits. Akcijas laikā bez maksas tiks pieņemti tikai elektrotehnikas atkritumi, citiem atkritumu veidiem par izvešanu tiek piemērota maksa.

Eko dienās iedzīvotāji var nodot nokalpojušo sadzīves elektrotehniku, piemēram, ledusskapjus, veļas un trauku mazgāšanas mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatorus, putekļusūcējus, fēnus, gludekļus, kafijas automātus, tosterus, datorus, monitorus, printerus, televizorus, radioaparātus, urbjmašīnas, mobilos tālruņus un citas elektroiekārtas.

Jūrmalas pašvaldībā atgādina, ka dažādu veidu elektriskās un elektroniskās iekārtas ir videi kaitīgie atkritumi, ko nedrīkst mest sadzīves atkritumu konteineros. Šīs iekārtas satur sastāvdaļas, kas, nonākot vidē vai saskarē ar cilvēku, var būt ļoti kaitīgas. Nodotā elektrotehnika tālāk nonāks pārstrādes centros, kur to izjauks, atdalot plastmasu un citas pārstrādei derīgās sastāvdaļas.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.