Menu
 

Babītē līdz 90% palielināta nekustamā īpašuma nodokļa atlaide daudzbērnu ģimenēm

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Babītes novada dome nolēmusi no 50% līdz 90% palielināt nekustamā īpašuma nodokļa atlaidi daudzbērnu ģimenēm, liecina pašvaldības mājaslapā pieejamā informācija.

Domes apstiprinātās izmaiņas paredz palielināt nekustamā īpašuma nodokļa atlaidi līdz 90% personām, kuru ģimenēs aug trīs vai vairāk bērni vecumā līdz 18 gadiem, vai trīs un vairāk bērni pēc pilngadības sasniegšanas, kamēr viņi turpina vispārējās, profesionālās, augstākās vai speciālās izglītības iegūšanu pilna laika klātienes studijās.

Tāpat grozījumi paredz, ka nodokļu atvieglojums šai iedzīvotāju kategorijai var tikt piemērots tikai par vienu nekustamo īpašumu Babītes novadā, ar nosacījumu, ka tas netiek izmantots saimnieciskās darbības veikšanai un no tā netiek gūti citi veida ienākumi, proti, īpašums netiek iznomāts.

Gadījumā, ja ģimenes statuss vai deklarētā dzīvesvieta mainīta taksācijas gada vidū un nodokļu atlaide netiek piemērota automātiski, pašvaldība aicina sazināties ar Babītes novada pašvaldības nodokļu administratoru.

Izmaiņas pieņemtas "ņemot vērā ekonomisko situāciju valstī un no tās izrietošās grūtības savlaicīgi un pilnā apmērā nomaksāt aprēķināto nekustamā īpašuma nodokli".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.