Menu
 

Stāsies spēkā izmaiņas vairākos Jūrmalas un Ādažu autobusu maršrutos

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Ivars Ķezbers Foto - Ivars Ķezbers

Ņemot vērā Jūrmalas iedzīvotāju ierosinājumus pielāgot maršrutus un kustības sarakstus, lai būtu ērtāka nokļūšana uz darba vietām un pašvaldības iestādēm, kā arī pārsēsties no autobusa uz vilcienu, vairākos “Jūrmalas autobusu satiksme” (JAS) apkalpotajos maršrutos mainīsies kustību saraksti.

No 17. marta tiks mainīts 2. autobusu maršruta “Kauguri – Kūdra” darba dienu un brīvdienu kustības grafiks. Reisos darba dienās plkst. 10.15 un 14.15 no Kauguriem un plkst. 19.05 no Kūdras, brīvdienās plkst. 9.30 un 13.25 un plkst. 14.17 un 19.15 no Kūdras tiks iekļauti iebraucieni līdz kooperatīvam “Slocene”.

Savukārt no 1. aprīļa autobuss kursēs pēc vasaras sezonas saraksta ar palielinātu reisu skaitu un pagarinātiem reisiem līdz Ķemeru kapiem.

Izmaiņas gaidāmas arī 3. autobusu maršruta “Bulduru stacija – Valteri – Kauguri” un 4. autobusu maršruta “Bulduri – Slokas stacija” darba dienu un brīvdienu kustības grafikos, tādējādi nodrošinot ērtāku pārsēšanos no vilciena uz autobusu.

Plašāka informācija par veiktajām izmaiņām apskatāma JAS mājaslapas sadaļā “Kustības saraksti”, mobilajā lietotnē un pieturās.

Savukārt no 23. marta trīs “Ekspress-Ādaži” (EA) apkalpotajos maršrutos būs izmaiņas, lai nodrošinātu pasažieriem ērtākos laikos nokļūšanu uz mācību iestādēm un atpakaļ mājās.

Mācību laikā (darba dienās) maršruta autobuss “Baltezers – Alderi – Ādažu centrs” izbrauks plkst. 7.40, sabiedriskajām transportam iebraucot arī Mārsilos (Māras iela 47).

Maršrutā “Rīga – Ādaži – Podnieki – Garkalne” mācību laikā (darba dienās) autobuss no Ādažu centra izbrauks plkst. 16.23, iebraucot arī Mārsilos (Māras iela 47). Savukārt autobusa reiss, kas tiek izpildīts plkst. 18.24 no Garkalnes no pirmdienas līdz svētdienai tiks mainīts maršruts. Turpmāk autobuss vairs neiebrauks Alderos. Autobuss, kas darba dienu vakaros plkst. 17.15 izbrauc no Rīgas starptautiskās autoostas (SAO) tiks mainīts maršruts – iebraucot Mārsilos (Mārsila 47).

Skolēnu mācību laikā maršrutā “Ādaži – Stapriņi – Atari – Ādaži” autobuss, kas izbrauc darba dienās plkst. 16.50 no Ādažu centra tiks mainīts izbraukšanas laiks – autobuss izbrauks 10 minūtes vēlāk – plkst. 17.00. Aicinām pasažierus pievērst uzmanību gaidāmajām izmaiņām maršrutos.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.