Menu
 

Uz laiku samazinās reģionālo autobusu reisu skaitu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com

Sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju Covid-19 izplatības mazināšanai pēdējo dienu laikā reģionālo maršrutu autobusos pārvadāto pasažieru skaits ir būtiski krities, tāpēc no 19.marta uz ārkārtējās situācijas laiku autobusu reisu skaits tiks samazināts.

Lēmums slēgt konkrētus autobusu reisus tika pieņemts, balstoties uz pārvadātāju iesniegtajiem datiem par pārvadāto pasažieru skaitu laika periodā, kopš valstī tika ieviesta ārkārtējā situācija. Atsevišķos autobusu maršrutos reisu skaits tiks samazināts pat uz pusi, informē valsts SIA "Autotransporta direkcija" sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.

Lēmuma par vilciena reisu samazināšanu šobrīd vēl nav; aktuālie dati par vilcienos pārvadāto pasažieru skaitu vēl tiek analizēti.

Visi aktuālie kustības saraksti būs pieejami tīmekļvietnē www.atd.lv sadaļā "Kustības saraksti" vai www.1188.lv. Jautājumu gadījumā Autotransporta direkcijas pārstāve aicina sazināties ar pasažieru pārvadātājiem. Pasažieri tiek arī aicināti, ja tas ir iespējams, biļeti iegādāties internetā, autoostā vai maksājot ar bankas karti autobusā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.