Menu
 

Saulkrastu bērnudārzs "Rūķītis" no 23. marta nodrošina dežūrgrupu darbību

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Saulkrastu novada pašvaldība Foto - Saulkrastu novada pašvaldība

Saulkrastu pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis” no 23.marta nodrošina dežūrgrupu darbību, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu vecākiem, kas paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu.

“Pirmsskolas izglītības iestādes apmeklējums ir iespējams tikai tad, ja vecākiem nav citu iespēju, kā nodrošināt bērnu pieskatīšanu izsludinātajā laika periodā līdz 2020.gada 14.aprīlim. Lai iestādi varētu apmeklēt, vecāki vai bērna likumiskie pārstāvji reizi nedēļā iesniegs iesniegumu, ka ne bērns, ne viņa ģimene nav bijuši ārvalstīs pēdējo 14 dienu laikā, kā arī nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām. Kā arī, ņemot vērā vecāku darba specifiku, viņiem nav citu iespēju, kā nodrošināt bērna pieskatīšanu,” teikts novada pašvaldības mājaslapā publicētajā paziņojumā.

Iestādes medmāsa no rītiem pārbaudīs bērna veselības stāvokli.

Mūsu pirmsskolas iestādes kolektīvs ir priecīgs un novērtē to, ka bērni grib nākt uz mūsu iestādi un satikt savus draugus, bet šoreiz mūsu atkal satikšanās notiks ātrāk, ja šajā brīdī katrs no mums būs atbildīgs ne tikai pret sevi, bet arī pret apkārtējiem. Šoreiz palikt mājās nozīmē būt atbildīgam un ātrāk satikties,” norāda pašvaldībā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.