Menu
 

Tiek slēgtas 20 "Pasažieru vilciena" kases, arī Garciemā, Inčukalnā, Tīrainē, Dolē, Mellužos un Ķemeros

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju un pasažieru plūsmas samazināšanos vairākām AS "Pasažieru vilciens" biļešu kasēm ir saīsināts darba laiks, bet 20 biļešu kases šonedēļ tiek slēgtas, informēja uzņēmumā.

Ņemot vērā pasažieru plūsmas samazināšanos ārkārtējās situācijas laikā, kā arī to, ka pasažieri arvien biežāk izvēlas vilciena biļeti iegādāties elektroniski "Pasažieru vilciena" mobilajā lietotnē vai mājaslapā, uz nenoteiktu laiku tiek slēgtas 20 biļešu kases šajās pieturvietās: Brasa, Tīraine, Pumpuri, Asari, Šķirotava, Dole, Pārogre, Skrīveri, Garciems, BA “Turība”, Ozolnieki, Priedaine, Ķemeri, Līvāni, Krustpils, Mangaļi, Cēsis, Inčukalns, Melluži un Jumprava.

Pasažieri, kas iekāpj vilcienā pieturvietā, kurā kase ir slēgta, vienreizējo vilciena biļeti var bez papildu maksas iegādāties vilcienā pie konduktora kontroliera un norēķināties par biļeti arī ar maksājumu karti. "Pasažieru vilciens" arī atgādina, ka vilciena biļeti ērti, ātri un ar atlaidi līdz 10% var iegādāties tā mobilajā lietotnē vai mājaslapā.

Pasažieri, kuri braucienam izmanto kādu no abonementa biļetes veidiem, to var iegādāties desmit dienas pirms plānotā brauciena Rīgas Centrālajā stacijā, sev tuvākajā biļešu kasē vai pieturā, līdz kurai pasažieris dodas.

Darba laiks tiek saīsināts Rēzeknes, Daugavpils, Imantas 1. kasei un Zolitūdes 1. biļešu kasei.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.