Menu
 

Būvdarbu laikā ierobežo satiksmi Jelgavas šosejas posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: www.facebook.com/LVCELI Foto: www.facebook.com/LVCELI

Otrdien, 28.aprīlī, uz Jelgavas šosejas posmā no tilta pār Misu līdz Jaunolainei (19,20.–29,95. km) plānots slēgt satiksmei brauktuvi virzienā no Jelgavas uz Rīgu. Satiksme abos virzienos tiks organizēta pa otru brauktuvi, pa vienai joslai katrā virzienā, ātruma ierobežojums posmā būs 70 km/h. Paredzams, ka satiksme pa vienu brauktuvi remontposmā notiks līdz pat būvdarbu sezonas beigām, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi" Komunikācijas daļā un Satiksmes informācijas centrā.

Ceļa segas pārbūves darbi šajā Jelgavas šosejas posmā paredz brauktuves seguma reciklēšanu un iestrādāšanu jaunajos ceļa pamatos, pievienojot saistvielu un papildu akmens šķembas. Šos pamatus pārklās ar trim kārtām asfalta. Pārbūvēs arī tiltu pār Misu un atjaunos sabiedriskā transporta pieturvietas.

Būvdarbus veic akciju sabiedrība "A.C.B." par līgumcenu 10,16 miljoni eiro (ar PVN), ko finansē no valsts budžeta. Darbus plānots pabeigt nākamajā būvdarbu sezonā, norāda Komunikācijas daļā un Satiksmes informācijas centrā.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS "Latvijas Valsts ceļi" tīmekļvietnē www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē "Waze".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.