Menu
 

Atsevišķos ceļu posmos atļautais ātrums palielināts līdz 100 km/h

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - pixabay.com Foto - pixabay.com

Ar šodienu atsevišķos valsts galveno autoceļu posmos, tostarp Pierīgā, atļautais braukšanas ātrums tiek palielināts līdz 100 km/h, informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Uz Tallinas šosejas (A1) atļautais braukšanas ātrums palielināts Saulkrastu apvedceļa posmā (22,10.-26,00. km un 27,20.-44,40. km); uz Vidzemes šosejas (A2) – posmā no Rīgas apvedceļa līdz rekonstruējamā posma sākumam aiz Garkalnes (14,30.-24,55. km); uz Daugavpils šosejas (A6) – posmā no Salaspils līdz Ikšķilei (20,86.-28,20. km).

LVC atgādina, ka zīmes ar braukšanas ātrumu informē par maksimālo atļauto ātrumu, bet faktiskais braukšanas ātrums autovadītājam jāizvēlas, izvērtējot situāciju uz ceļa, braukšanas apstākļus un savas prasmes.

Pieaug būvdarbu posmu skaits uz valsts ceļiem. Būvdarbu vietās LVC aicina ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi, jo būvobjektos transportlīdzekļiem nav iespējams samainīties vietām. Neievērojot satiksmes ierobežojumus, var izraisīt pamatīgus sastrēgumus un apgrūtināt braukšanu sev un citiem satiksmes dalībniekiem. 

Uz Jelgavas šosejas (A8) remontposmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu ir slēgta brauktuve virzienā no Jelgavas uz Rīgu. Satiksme abos virzienos tiks organizēta pa otru brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā. Ātruma ierobežojums posmā 70 km/h.

Remontdarbi notiek arī uz Rīgas apvedceļa Salaspils–Babīte (A5) uz Rīgas HES tilta. Satiksme tur tiek organizēta pa brauktuves vienu joslu ar luksoforu palīdzību un braukšanas ātruma ierobežojumu 30 km/h. Satiksme tur var būt palēnināta, nepieciešamības gadījumā tiek izmantoti satiksmes regulētāji. Iespēju robežās aicinām izmantot citas Daugavas šķērsošanas vietas.

Uz Jūrmalas šosejas (A10) satiksmei ir slēgta nobrauktuve no Rīgas apvedceļa (A5) virzienā uz Jūrmalu un nobrauktuve uz Jūrmalas šosejas virzienā no Rīgas uz Babīti/Imantu. Babītes iedzīvotājiem izbraukšanai un iebraukšanai Babītē jāizmanto Rožu iela, uz Jūrmalas šosejas izveidotas apgriešanās vietas. Ātruma ierobežojums 70 km/h.

Turpinās būvdarbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei. Pie Vangažiem Rīgas virzienā satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar ātruma ierobežojumu 30 km/h, citur remontposmā – 70 km/h. Satiksmei ir slēgts Sēnītes rotācijas aplis un uz šosejas ir izveidotas apgriešanās vietas. Lai nokļūtu Valmierā, braucot no Rīgas, ir jāizmanto nogriešanās vieta Valmieras virzienā pirms rotācijas apļa. Uz Valmiera šosejas (A3) uz Sēnītes mezgla pārvada satiksme tiek regulēta ar luksoforiem, ātruma ierobežojums 30 km/h.

Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) krustojumā ar autoceļu Juglas papīrfabrikas ciemats–Ulbroka (V36). Satiksmi regulē luksofors, ātruma ierobežojums 50 km/h.

Uz Rīgas apvedceļa Baltezers–Saulkalne (A4) uz tilta pār Lielo Juglu laikā no plkst. 7.00 līdz plkst. 19.00 satiksme var tikt organizēta pa vienu joslu ar satiksmes regulētājiem. Ātruma ierobežojums uz tilta 30 km/h. 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.