Menu
 

Jūrmalas osta paplašinās darbību, izvietos 18 jaunas tauvošanās laipas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība

Līdz jūnija sākumam Jūrmalas ostas pārvalde izvietos jahtu ostā “Jūrmala” 18 jaunas tauvošanās laipas, kas palielinās jahtu ostas kapacitāti līdz 80 vietām, liecina pilsētas pašvaldības informācija.

Pieprasījums pēc ostas pakalpojumiem esot stabils – pagājušajā gadā jahtu ostā bija noslēgti 70 līgumi par pastāvīgo stāvēšanu un noslēgto līgumu skaits pārsniedza maksimālo jahtkluba kapacitāti. Tā kā vairākas laivas nestāvēja pilnu sezonu, bija iespēja izmantot viesiem paredzētās brīvās vietas. Patlaban jahtklubā ir 45 stāvvietas, no tām 10 paredzētas viesu jahtām, pārējās – pastāvīgajiem klientiem.

Jūrmalas osta pēdējo divu gadu laikā veikusi nozīmīgus ieguldījumus darbības attīstībai: kuģotāju drošībai uzstādītas navigācijas zīmes un bojas. Šodien Jūrmalas ostas akvatorijā atrodas visas kuģošanas noteikumos paredzētās peldošās navigācijas zīmes, kas dod iespēju arī pieredzējušiem kuģotājiem atsvaidzināt savas zināšanas.

Pērn tika veikti arī dziļuma mērījumi visai Jūrmalas akvatorijai no Lielupes grīvas līdz dzelzceļa tiltam. Jahtu ostā uzstādīta videonovērošana. Jūrmalas jahtu ostā ir pieejami papildu pakalpojumi – SUP dēļu, airu laivu un pirts noma, ko labprāt izmanto vietējie atpūtnieki un ostas ciemiņi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.