Menu
 

No pirmdienas satiksme uz Rīgas apvedceļa pārvada pār Daugavpils šoseju notiks pa vienu braukšanas joslu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Karte - Latvijas Valsts ceļi Karte - Latvijas Valsts ceļi

No pirmdienas, 18.maija, uz Rīgas apvedceļa Baltezers–Saulkalne (A4) pārvada pār Daugavpils šoseju (A6) satiksme tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu. Šajā vietā arī tiks ieviests ātruma ierobežojums 50 km/h, braukšanas joslas platums būs 3,5 metri, informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļā.

Satiksmes ierobežojumi tiek ieviesti sakarā ar tilta slikto tehnisko stāvokli. Patlaban notiek darbs pie pagaidu risinājumu izstrādes satiksmes nodrošināšanai pa divām joslām, kas būs spēkā līdz tilta pārbūvei.

Rīgas apvedceļa pārvads pār Daugavpils šoseju ir izbūvēts 1968. gadā. Tas ir saliekamu dzelzsbetona siju pārvads ar kopējo garumu 56,4 m, ar četriem laidumiem, garākais no kuriem ir 16,7 m. Pēdējie remontdarbi uz pārvada tika veikti 2010. gadā, kad tika atjaunota asfalta virskārta un ierīkotas mastikas deformācijas šuves. 

Pēc LVC datiem, satiksmes intensitāte šajā posmā Tallinas virzienā ir vidēji 150 auto stundā (71 jeb 46% ir kravas transports) un 50 auto stundā (13 jeb 25% ir kravas transports) Ogres (A6) virzienā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.