Menu
 

Jūrmalas dome līdz šim izskatījusi 2359 iedzīvotāju iesniegumus dažādu veidu palīdzības piešķiršanai

 • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Ārkārtējās situācijas laikā Jūrmalas pašvaldībā izskatīti 2359 iedzīvotāju iesniegumi dažādu veidu sociālās un pašvaldības palīdzības piešķiršanai, aģentūra LETA noskaidroja domē.

Jūrmalas daudzbērnu ģimenes attālināto mācību laikā ārkārtas situācijā pašvaldība nodrošina ar pārtikas pakām, un kopumā tās saņem vairāk nekā 370 ģimenes. Līdz šim ir izsniegts vairāk nekā 2100 pārtikas paku. Pārtikas pakas ir paredzētas katram bērnam daudzbērnu ģimenē, proti, ja ģimenē ir trīs bērni, tad ģimene vienā mēnesī saņem pārtikas pakas vidēji 120 eiro vērtībā.

Ja daudzbērnu ģimene vienlaikus atbilst arī trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusam, tā var izvēlēties sev piemērotāko atbalsta veidu - saņemt pārtikas pakas vai siltu pusdienu piegādi bērniem.

Attālināto mācību laikā Jūrmala visiem bērniem trūcīgās un maznodrošinātās ģimenēs, kuri ārkārtas situācijas laikā nevar saņemt pusdienas izglītības iestādēs, piegādā siltu ēdienu. Šādu atbalstu pašlaik saņem 77 bērni.

Pārtikas pakas 35 eiro vērtībā nedēļā tiek nodrošinātas arī cilvēkiem, kuri saņem aprūpes mājās pakalpojumu. Kopumā tie ir 94 cilvēki, kuriem līdz šim izsniegtas 377 pārtikas pakas.

Krīzes pabalsts 153 eiro apmērā tiek piešķirts ģimenēm un personām, kuras nespēj nodrošināt savas pamatvajadzības ārkārtējās situācijas dēļ. Līdz šim krīzes pabalsts piešķirts 43 personām.

1 komentārs

 • EDĪTE
  EDĪTE Svētdiena, 24 Maijs 2020 20:02 Komentāra saite

  SVEICIENS VISIEM, KAS NO SIRDS PRIECĀJAS PAR PALĪDZĪBU, KAS NĀK TIEŠI LAIKĀ!
  Arī es, vēlētos saņemt palīdzību no Valsts - materiāli (naudas pabalsts), kuram esmu pieteikusies ar iesniegumu.
  Ceru to saņemt, lai tas kompensē iztrūkumu, ko šajā laikā pieredzam. Kaut kā mums visiem jācīnās, lai nedzīvotu trūkumā!
  ?? ?
  Sloka
  24.05.2020.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.