Menu
 

VVD pārbaudīs būvdarbu norisi Saulkrastu kāpu aizsargjoslā

  • Autors:  LETA
Foto: LETA Foto: LETA

Valsts vides dienests (VVD) pārbaudīs, vai Saulkrastu Baltās kāpas teritorijā notiekošie būvdarbi ir atbilstoši normatīvo aktu prasībām, aģentūrai LETA apstiprināja dienestā.

Mikroblogošanas vietnē "Twitter" iedzīvotāji dalījušies ar fotogrāfijām, kurās redzams, ka krasta kāpu aizsargjoslā pie Saulkrastu Baltās kāpas notiek būvdarbi, kā rezultātā notikusi Inčupes gultnes aizbēršana.

VVD šajā sakarā sācis pārbaudi, lai pārliecinātos, ka darbi tiek veikti saskaņā ar normatīvajiem aktiem. Pārbaudes laikā informāciju par darbu norisi plānots lūgt pašvaldībai, kā arī iecerēts apsekot teritoriju klātienē, skaidroja dienestā.

Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Normunds Līcis (LRA) aģentūrai LETA klāstīja, ka nekādiem būvdarbiem kāpas teritorijā nevajadzētu notikt, un viņam nav zināms par VVD pārbaudi un iespējamiem pārkāpumiem. Līcis pieļāva, ka kāpā varētu notikt pludmales labiekārtošanas darbi, kas ietver smilšu sijāšanu un aprīkojuma uzstādīšanu, taču plašāk situāciju pašlaik nevarēja komentēt.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.