Menu
 

Līdz 2023.gada beigām būs jāsagatavo Garkalnes novada sadalīšanas plāns

  • Autors:  LETA
Foto no arhīva Foto no arhīva

Topošā Ropažu novada pašvaldībai līdz 2023.gada 31.decembrim būs jāapstiprina pašreizējā Garkalnes novada sadalīšanas plāns, to nosūtot izvērtēšanai topošā Ādažu novada pašvaldībai, 2.jūnijā saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu nolēma Saeima. Pēc minētā plāna izvērtēšanas paredzēts, ka Ropažu un Ādažu novada pašvaldībai būs jālemj par novadu teritoriju robežu grozīšanu.

Kā iepriekš skaidroja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM), lai Garkalnes novada sadalīšanas plāns tiktu īstenots, tas būtu jāapstiprina abām pašvaldībām. Līdz ar šo priekšlikumu daļēji atbalstīts deputāta Jāņa Dombravas (VL-TB/LNNK) rosinājums par Garkalnes novada sadalīšanu.

Kā ziņots, reforma paredz 42 pašvaldību izveidošanu pašreizējo 119 pašvaldību vietā.

1 komentārs

  • Bārda
    Bārda Trešdiena, 03 Jūnijs 2020 08:27 Komentāra saite

    Vai pēc sadalīšanas vecos zābakus arī vēl turēs???
    Garkalnes mājas lapā ievietots šāds teksts:

    LĒMUMSGarkalnes novadā2020.gada 26.maijāNr.1099(prot.Nr.55,23.§)Par Garkalnes novada pensionāru padomes locekļu iesniegumuGarkalnes novada dome ir izskatījusi Garkalnes novada pensionāru padomes locekļu iesniegumu ar lūgumu apbalvot pensionāru padomes priekšsēdētāju Ināru Reimani un pensionāru padomes priekšsēdētājas vietnieci Eleonoru Augustāni. Viņas ir aktīvas, izpalīdzīgas, līdzjūtīgas pret senjoriem, cenšas palīdzēt risināt dažādas situācijas. Aktīvidarbojas pensionāru padomē. Šī gada maijā gan Inārai Reimanei, gan Eleonorai Augustānei aprit 80 gadi.Pamatojoties uz likuma „Par pašvaldībām” 12.pantu Garkalnes novada Dome NOLEMJ: 1.Piešķirt un izmaksāt Inārai Reimanei un Eleonorai Augustāneivienreizēju materiālupabalstu 430 EUR apmērā katrai. 2.Pabalstu izmaksāt no sociālā budžeta līdzekļiem. Domes priekšsēdētājs A.ZīriņšI.Abarri67800928

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.