Menu
 

Jūrmalā nenotikušo kultūras pasākumu finansējumu 333 000 eiro apmērā novirza ceļu remontiem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība

Jūrmalas pilsētas domes sēdē ceturtdien, apstiprinot pašvaldības budžeta grozījumus, Covid-19 krīzes dēļ nenotikušo kultūras pasākumu finansējumu novirzīja trotuāru remontiem. Finansējumu 333 000 eiro apmērā ieguldīs gājēju celiņu atjaunošanā un ceļa zīmju nomaiņā.

Kā informēja pilsētas pašvaldībā, Jūrmalā atjaunos gājēju celiņu kāpās Bulduros no E.Birznieka-Upīša ielas līdz Vienības prospektam aptuveni viena kilometra garumā un gājēju celiņu 400 metru garumā Strēlnieku prospektā no Mellužu estrādes līdz Kronvalda ielai. Šie darbi Jūrmalas ceļu fonda programmā bija ieplānoti 2021.gadā, taču tiks realizēti šogad.

Strēlnieku prospektā šogad tiek remontēta ietve arī no Alauksta līdz Lielupes ielai 350 metru garumā. Savukārt Bulduros un Dzintaros, kāpās gar jūru, jau pagājušajā gadā atjaunots gājēju celiņš 1,5 kilometru garumā, ko pastaigām iecienījuši kā jūrmalnieki, tā pilsētas viesi.

Kopumā šogad Jūrmalā paredzēts sakārtot ceļu, ietvju un iekšpagalmu infrastruktūru 17 vietās pilsētā, kopumā ieguldot 5,7 miljonus eiro.

Ceļu remontdarbi pilsētā tiek veikti, balstoties uz 2018. gada pilsētas ielu un ceļu audita datiem. Tika mērīta satiksmes intensitāte un izvērtēts tehniskais stāvoklis 672 ielām un ceļiem. Pirmās tiek remontētas ielas, kurām ir augstākā nolietojuma pakāpe un intensīvākā izmantošana. Tāpat tiek ņemti vērā iedzīvotāju ierosinājumi un plānotie ūdensvadu un siltumtīklu remontdarbu grafiki.

1 komentārs

  • Raimis
    Raimis Ceturtdiena, 18 Jūnijs 2020 14:43 Komentāra saite

    Jūs garantētos ceļus asfaltējiet.. Nevis katru sezonu vairākas reizes greiderējiet un pretputekļu pārklājumu liekat.. Sen jau būtu 3x atpelnijies.. Tad varētu nevis 2km gājēju celiņinus, bet pakāpeniski visus.. ?

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.