Menu
 

Apmeklētājiem atvērts jaunais Ikšķiles skeitparks

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: ikskile.lv Foto: ikskile.lv

No 1.jūlija Ikšķiles skeitparks ir publiski pieejams apmeklētājiem, tomēr pašvaldība aicina ievērot visus iekšējās kārtības noteikumus un piesardzības pasākumus. Šis ir Baltijā lielākais āra monolīta skeitparka laukums, un tā oficiālais atklāšanas pasākums tiek plānots sporta un izklaides festivāla "IKfest 2020" ietvaros 25.jūlijā.

Pasākumā paredzēta skeitparka svinīgā atklāšana, kuras laikā tiks novadīta skeitparka lietošanas instruktāža un ir paredzēti dažādi triku demonstrējumi, kā arī strītbola sacensības posms "Ikšķiles rags", ģimeņu aktīvās atpūtas pasākums "Mazais stiprinieks" un Ikšķiles novada jaunatnes diena. Pasākuma noslēgumā ir paredzēts bezmaksas koncerts, informē Ikšķiles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Šulca. 

Kā iepriekš tika vēstīts, 2019.gadā tika demontēts vecais Ikšķiles skeitparks, kas tika uzcelts 2013.gadā. 2019.gadā pašvaldība saņēma atbalstu projekta "Skeitparkam Ikšķilē būt!" īstenošanai. Projekts tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam pasākuma "Atbalsts LEADER vietējai attīstībai" apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu un Ikšķiles novada pašvaldības finansējumu. Projekta ietvaros attiecināmo izmaksu summa ir 10 000 eiro, no kuriem 90% ir ELFLA finansējums un 10% jeb 1000 eiro ir pašvaldības finansējums. Projekta mērķis ir attīstīt brīvā laika pavadīšanas iespējas un popularizēt aktīvu dzīvesveidu novada iedzīvotājiem.

1 komentārs

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.