Menu
 

Uz remontdarbu laiku daļēji slēgs Saulkrastu apvedceļa divlīmeņu krustojumu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Attēli: VAS "Latvijas Valsts ceļi" Attēli: VAS "Latvijas Valsts ceļi"

Saistībā ar remontdarbiem uz Tallinas šosejas (A1) 8.jūlijā līdz darbu pabeigšanai daļēji tiks slēgts Tallinas šosejas divlīmeņu krustojums ar autoceļu Saulkrasti–Sēja–Ragana (P6). Darbus plānots pabeigt un satiksmi atjaunot līdz 12. jūlijam.

Kā informē VAS “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļā, šajā periodā satiksmei pilnībā tiks slēgta nobrauktuve no Tallinas šosejas (A1) uz reģionālo autoceļu Saulkrasti–Sēja–Ragana (P6) Salacgrīvas virzienā un nobrauktuve no autoceļa Saulkrasti–Sēja–Ragana (P6) uz Tallinas šoseju (A1) Salacgrīvas virzienā. Ir organizēts apbraucamais ceļš caur Saulkrastiem, izmantojot esošos ceļa pārvadus Lilaste–Saulkrasti–Duči (V101) un Saulkrasti–Bīriņi (V39) pār Tallinas šoseju (A1).

Tallinas šosejas (A1) posmā no Lilastes līdz Zvejniekciemam (21,03.–36,29. km) norit seguma atjaunošanas darbi, ko veic SIA “Via” par līgumsummu 2 218 871 eiro (ar PVN). Posmā ir ieviesti ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h. Trīs posmi tiek regulēti ar luksoforiem, bet divi organizēti ar priekšrocības ceļa zīmēm. Posma izbraukšana var aizņemt pat stundu, norāda “Latvijas Valsts ceļu” pārstāvji.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS “Latvijas Valsts ceļi” tīmekļvietnē www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē “Waze”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.