Menu
 

Siguldā notiek asfaltseguma virskārtas ieklāšana un atjaunošana vairākos ielu posmos

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Siguldas novada pašvaldība Foto - Siguldas novada pašvaldība

Ņemot vērā labvēlīgus laikapstākļus, 29. jūlijā Siguldā atsākās asfaltseguma virskārtas ieklāšana Oskara Kalpaka ielas posmā no Parka līdz Jēkaba Dubura ielai, bet Pulkveža Brieža ielas posmā no Gāles līdz Aspazijas ielai tika ieklāts asfalta apakšsegums. Asfaltseguma virskārtas ieklāšana augusta sākumā turpināsies Melioratoru un Helmaņa ielā.

Tāpat kā iepriekš, šajās ielās visas dienas garumā tiks slēgta satiksme, tādēļ pašvaldība aicina nenovietot transportlīdzekļus šajās ielās un ievērot uzstādītās zīmes. Lai uzlabotu satiksmes drošību un veiksmīgāk organizētu satiksmes plūsmu, Jēkaba Dubura ielā izvietotas brīdinājuma zīmes, ka pēc asfaltseguma virskārtas atjaunošanas tiks veidota vienvirziena kustība no Oskara Kalpaka uz Ata Kronvalda ielu.

Melioratoru ielā līdz ar asfalta virskārtas ieklāšanu tiks sakārtota pagrieziena trajektorija uz Strēlnieku ielu, bet Helmaņa ielā norisināsies atsegto aku vāku remontdarbi, jo iepriekš tika konstatēti iesēdumi.

Pulkveža Brieža ielas posmā no Gāles līdz Aspazijas ielai virskārtas ieklāšanas darbi norisināsies pēc tam, kad VAS “Latvijas Valsts ceļi” pabeigs Gāles ielas remontdarbus, lai var izveidot kvalitatīvu ielas seguma pieslēgumu valsts autoceļam P8.

Papildus tam remontdarbu veicējs SIA “Strauteks” informē, ka vietas, kur remontdarbu zonā izveidotas materiālu uzglabāšanas vietas vai izbraukāti zālāji, tiks sakārtotas, kad noslēgsies remontdarbi, liecina Siguldas novada pašvaldības vietnē publicētā informācija.

Sabrukušā asfaltseguma posma atjaunošana Šveices ielā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz pagriezienam uz bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda” aizkavējusies, jo SIA “Gaso” projektē gāzes vada izbūvi līdz Kaķīškalnam un tuvākajā laikā veiks gāzesvada pieslēguma izbūvi pār Šveices ielu, kuras segums tiks mainīts, kad noslēgsies rakšanas darbi.

Asfaltseguma virskārtas atjaunošana jau paveikta Ata Kronvalda ielā no Parka līdz Krišjāņa Barona ielai, kā arī Oskara Kalpaka ielā.

Asfalta seguma virskārtas atjaunošanas darbos šajā sezonā pašvaldība investēs vairāk nekā vienu miljonu eiro. Papildus tam pašvaldība radusi finansējumu septembrī uzsākt Raunas un Trimpus ielas asfaltseguma virskārtas maiņu, pārveidojot šīs ielas ar vienvirziena kustību. Plānots, ka Trimpus ielu varētu pārveidot par vienvirziena ielu virzienā no Gāles līdz Raunas ielai. Tāpat vienvirziena kustību varētu izveidot arī Raunas ielas posmā no Trimpus uz Viestura ielu. Šajās ielās tiks saglabātas ātruma ierobežojošās zīmes 30 km/h, kā arī informatīvās plāksnes “Viens ceļš visiem”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.