Menu
 

Zvejniekciema stadionā atklāts atjaunotais un uzlabotais skeitlaukums

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: Baiba Stjade Foto: Baiba Stjade

Domājot par jaunās paaudzes pilnvērtīgu brīvā laika pavadīšanu, jūlija sākumā Saulkrastu novada dome noslēdza līgumu ar SIA “City Playground” par jaunu skeitlaukuma konstrukciju uzstādīšanu Zvejniekciema stadionā.

Zvejniekciema skeitlaukums izveidots 2012. gada rudenī, gadu gaitā tas kļuvis par bērnu un jauniešu iecienītu aktīvās atpūtas vietu, kur vienkopus pulcējas skrituļslidotāji, skrituļdēļu entuziasti un BMX braucēji, kā rezultātā iepriekšējā skeitparka finiera rampas bija pilnībā nolietojušās, informē Saulkrastu novada pašvaldībā.

Aprīkojuma iegādei un uzstādīšanai izlietoti 19 898,45 eiro pašvaldības finansējuma. Konstrukciju ilgmūžībai to virsma tika pārklāta ar specifisku uz poliuretēna bāzes veidotu skeitlaukuma iesegumu.

Kā norāda Saulkrastu Sporta centra vadītāja Aiva Aparjode: “Darbdienu pēcpusdienās un brīvdienās skeitlaukums ir iecienīta pulcēšanās vieta novada bērniem un jauniešiem, ņemot vērā, ka skeitlaukums ir ekstrēmā sporta veida cienītājiem, vēlētos atgādināt par skeitlaukuma drošības noteikumiem, kas ir izvietoti pie laukuma.”

Atklājot atjaunotās rampas, Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Normunds Līcis pateicās firmai par kvalitatīvo darbu un informēja jauniešus, ka atjaunotās konstrukcijas ir pārklātas ar speciālām plāksnēm, un atgādināja bērniem, ka drošības nolūkos skeitlaukumā obligāti ir jālieto ķiveres. Jauniešus īpaši iepriecināja informācija, ka pēc diviem mēnešiem būs gatavs arī skeitlaukums Saulkrastos, vēsta pašvaldībā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.