Menu
 

Asfaltēs nobrauktuves no Daugavpils šosejas uz Rīgas apvedceļu Salaspilī; uz Saulkrastu apvedceļa mainīta satiksmes organizācija

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - Latvijas Valsts ceļi Ilustrācija - Latvijas Valsts ceļi

No ceturtdienas, 27.augusta, plkst. 7.00 līdz piektdienas, 28.augusta, plkst. 9.00 uz Daugavpils šosejas (A6) remonta posmā pie Salaspils asfaltēšanas darbu laikā tiks slēgtas nobrauktuves uz/no Rīgas apvedceļu A5 (Salaspils–Babīte).

Satiksme ar ceļa zīmēm un informatīvajiem plakātiem tiks organizēta pa apbraucamo ceļu ar apgriešanās vietām uz Daugavpils šosejas, informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi”, kas aicina autobraucējus pievērst īpašu uzmanību ceļazīmēm un satiksmes organizācijas izmaiņām.

Savukārt uz Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa posmā ir mainīta satiksmes organizācija un pārtrauktā asfaltētās nomales līnija ir pārkrāsota par nepārtraukto. Iepriekš tas jau bija izdarīts no Tallinas šosejas sākuma līdz Baltezeram un no benzīntanka ceļa 17. km līdz Saulkrastu apvedceļa sākumam.            

 Posmā no Saulkrastu apvedceļa sākuma līdz pagriezienam uz Zvejniekciema dzelzceļa staciju patlaban tiek veikta ceļa seguma virskārtas atjaunošana. Šajā posmā satiksmes organizācijā līdz šim bija pretruna – vairākos Saulkrastu apvedceļa posmos bija uzstādīta ceļa zīme Nr. 326 “Apstāties aizliegts”, lai gan vienlaikus ceļa asfaltēto nomali atdalīja pārtrauktā līnija. Atjaunojot ceļa horizontālo marķējumu, pretruna satiksmes organizācijā ir novērsta, uzkrāsojot nepārtrauktu līniju.   

Kā norāda VAS “Latvijas Valsts ceļi”, saskaņā ar ceļu satiksmes negadījumu statistiku, šajos Tallinas šosejas posmos to iemesls pārsvarā ir bijis uzbraukšana stāvošam šķērslim. Tagad tas būs novērsts.

“Šo pārmaiņu nolūks arī ir padarīt prognozējamāku autobraucēju rīcību. Agrāk autobraucēji varēja izmantot šīs šosejas asfaltēto nomali, lai palaistu garām ātrāk braucošus auto, lai gan tas nebija viņu pienākums un to varēja nedarīt. Tā kā šķērsot nepārtraukto līniju ir liegts, auto pa asfaltēto nomali braukt vairs nedrīkst, kā arī uz tās apstāties un stāvēt,” norāda uzņēmumā.

 Atlikušajā Saulkrastu apvedceļa posmā, kurā asfaltēto nomali joprojām atdala pārtraukta malas līnija, tā tiks nomainīta ar nepārtrauktu, segumu atjaunojot 2021. gadā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.