Menu
 

Atjaunots vēl viens reģionālā autoceļa Ķekava – Skaistkalne posms

  • Autors:  Apriņķis.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme. Foto - Latvijas Valsts ceļi Attēlam ir ilustratīva nozīme. Foto - Latvijas Valsts ceļi

Pabeigti seguma atjaunošanas darbi uz autoceļa Ķekava–Skaistkalne (P89) 4,5 km garā posmā no Baldones novada robežas līdz Mežvidiem. Būvdarbus veica SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” par līgumcenu 814 tūkstoši eiro, ko sedz valsts budžets. Šajā cenā bija iekļauta arī seguma atjaunošana uz pievedceļa Olainei (V18).

Kā informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi”, darbu ietvaros veikta izlīdzinošā frēzēšana, profila labošana, asfalta izlīdzinošās kārtas un dilumkārtas ieklāšana, pasažieru platformu atjaunošana autobusu pieturvietās, ūdens novades sistēmas sakārtošana, kā arī zonā gar Ķekaviņas upi uzstādītas drošības barjeras. 

Seguma atjaunošana vēl turpinās Ķekavas–Skaistkalnes ceļa posmā no Vecumniekiem līdz Sudmalniekiem. Tur pēc iesēdumu remonta un profila labošanas tiks ieklāta asfalta virskārta. Šos būvdarbus veic SIA “Strabag” par līgumcenu 956 tūkstoši eiro, ko sedz valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros.

Asfalta segums uz šī ceļa pērn tika atjaunots arī posmā no Bauskas šosejas (A7) līdz Pulkarnei. Savukārt 2017. gadā ceļa segas konstrukcija tika pilnībā pārbūvēta posmā no Bārbeles līdz Skaistkalnei, un to līdzfinansēja ERAF.

Ar virsmas apstrādi segums uz šī ceļa 2016. gadā tika atjaunots posmā no Pulkarnes līdz Ķekavas novada robežai, bet 2018. gadā – posmā no Mežvidiem līdz Vecumniekiem, norāda LVC.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.