Menu
 

Stopiņu un Inčukalna novadā atkritumu apsaimniekošanas līgumus pārslēguši 79% iedzīvotāju

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: www.facebook.com/CleanR.lv Foto: www.facebook.com/CleanR.lv

No 1.oktobra Stopiņu un Inčukalna novada iedzīvotājiem ir jābūt pārslēgtiem līgumiem ar vides pakalpojumu uzņēmumu “Clean R” par atkritumu apsaimniekošanu. Lai gan pakalpojumu sniedzējs novados nemainās, vecie līgumi spēku zaudē ar šī gada 30. septembri. Iedzīvotājiem, kuri līgumus nebūs pārslēguši, jārēķinās, ka atkritumu izvešana netiks nodrošināta līdz jauna līguma noslēgšanai.

Kā informē “Clean R” pārstāvji, Stopiņu novadā līgumus līdz šai pirmdienai, 28.septembrim, ir pārslēguši 82% iedzīvotāju, no kuriem 60% kā ērtāko veidu līguma pārslēgšanai izvēlējušies attālinātu līgumu slēgšanu – “Clean R” E-pakalpojumu sadaļā, bet Inčukalnā līgumus ir pārslēguši vien 76% iedzīvotāju. “Clean R” komanda aicina iedzīvotājus līgumus pārslēgt elektroniski, tādējādi nestāvot rindās, ietaupot laiku, kā arī esot videi draudzīgākiem un neizvēloties papīra formāta līgumu.

Vides pakalpojumu uzņēmums nodrošina dažādas līgumu slēgšanas iespējas, aicinot iedzīvotājus izvēlēties sev ērtāko veidu līgumu pārslēgšanai:

  • elektroniski – tīmekļvietnē cleanr.lv sadaļā "E-pakalpojumi";
  • attālināti – piesakot līguma sagatavošanu pa tālruni 67111001, zvanot darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00; uzņēmuma pārstāvji sagatavos un izsūtīs līgumu parakstīšanai;
  • attālināti – piesakot līguma sagatavošanu elektroniski, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; uzņēmuma pārstāvji sagatavos un izsūtīs līgumu parakstīšanai;
  • klātienē “Clean R” Klientu apkalpošanas centrā – Vietalvas ielā 5, Rīgā (darba dienās no plkst. 8.00līdz 17.00), un Mellužu ielā 17, Rīgā (otrdienās no plkst. 10.30 līdz 19.00 (pārtraukums no plkst. 14.00 līdz 14.30) un ceturtdienās no plkst. 8.30 līdz 17.00 (pārtraukums no plkst. 12.00 līdz 12.30)).

“Clean R” nodrošina iespēju līgumus par atkritumu apsaimniekošanu noslēgt arī klātienē Stopiņu un Inčukalna novadā. Plašāka informācija pieejama vietnē cleanr.lv.

Katram iedzīvotājam, kurš noslēgs līgumu par atkritumu apsaimniekošanu, būs iespēja bez maksas saņemt arī atkritumu šķirošanas somu komplektu, kas palīdzēs mājās ērti uzsākt atkritumu šķirošanu. Komplektā ir divas somas, no kurām viena paredzēta stikla iepakojumam, bet otra – papīra, plastmasas un metāla iepakojumiem. Somās sašķirotos atkritumus ir ērti nogādāt līdz tuvākajam dalīti vākto atkritumu pieņemšanas punktam, kur tos var nodot bez maksas, norāda “Clean R” pārstāvji.

Papildus tam novada iedzīvotājiem ir iespēja noslēgt arī dalīti vākto atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma līgumu, saskaņā ar ko pēc noteikta grafika vai pēc klienta individuāla pieteikuma “Clean R” no klienta adreses sašķiroto materiālu izvedīs bez maksas. Bez maksas tiks uzstādīti arī dalīti vākto atkritumu konteineri. Ir būtiski, ka, šķirojot atkritumus, ikviens var samazināt kopējo sadzīves atkritumu daudzumu, kas ir arī iespēja samazināt sadzīves atkritumu konteinera tilpumu, attiecīgi par atkritumu izvešanu maksāt mazākus rēķinus, atzīmē uzņēmumā.

Neskaidros jautājumus par atkritumu apsaimniekošanu “Clean R” komandai var uzdot, gan tiekoties klātienē līgumu pārslēgšanai noteiktajos laikos, gan arī rakstot elektroniski uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Kā ziņots iepriekš, nākamos piecus gadus sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Stopiņu un Inčukalna novadā turpinās nodrošināt vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R”, kas tika izvēlēts iepirkuma procedūrā, iesniedzot pašvaldībai un iedzīvotājiem izdevīgāko piedāvājumu. Lai arī atkritumu apsaimniekotājs nemainās, starp pašvaldību un “Clean R” tiek slēgts jauns līgums, kas stājas spēkā 1.oktobrī, līdz ar to līgumi jāpārslēdz arī visiem novada iedzīvotājiem. Iedzīvotāji ir aicināti nekavēties ar jauno atkritumu apsaimniekošanas līgumu slēgšanu, jo iepriekšējie līgumi spēku zaudēs 30.septembrī un atkritumu izvešana nenotiks līdz jaunā līguma noslēgšanas brīdim.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.