Menu
 

Šonedēļ uzsāks Siguldas ID karšu izsniegšanu Mālpils novada iedzīvotājiem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: www.sigulda.lv Foto: www.sigulda.lv

Jūnijā Siguldas novada ID karšu paplašināšana notika Krimuldas novadā, kur lojalitātes programmā iesaistījušies jau vairāki simti krimuldiešu. Lai paplašinātu uzņēmēju un lojālo klientu loku, no 22. oktobra ID karšu programmas paplašināšana un ID kartes izsniegšana notiks arī Mālpils novadā.

Gatavojoties ID karšu programmas paplašināšanai, esošajam uzņēmēju klāstam pievienojusies Mālpils muiža ar viesnīcas un restorānu piedāvājumiem, ID karšu īpašniekiem nodrošinot iespēju saņemt vēl vairāk izdevīgu piedāvājumu, informē Siguldas novada pašvaldībā.

ID karšu programma iedzīvotājiem dod iespēju saņemt personalizētu ID karti, ar kuru var saņemt dažādas atlaides pie novada uzņēmējiem, kā arī vērā ņemamas priekšrocības, apmeklējot vai piedaloties dažādos kultūras un sporta pasākumos. Savukārt uzņēmējam tā ir iespēja piesaistīt plašāku klientu loku, neizstrādājot savu lojalitātes programmu, kā arī ietaupot līdzekļus sistēmas izveidei un uzturēšanai.

Siguldas un Mālpils ID kartes priekšrocības veido divi bloki – pašvaldības un uzņēmēju piedāvātais. Uzņēmēju atlaides būs pieejamas visu novadu iedzīvotājiem vienlīdzīgi, taču pašvaldību piedāvātais pakalpojumu klāsts būs pieejamas tikai tā novada ietvaros, kur iedzīvotājs deklarējies, norāda pašvaldībā.

ID kartēm, kuras tiks izsniegtas Mālpils novadā deklarētajiem iedzīvotājiem, būs tādi pati funkcionalitāte, bet atšķirīgi dizaini. Mālpils novadā būs pieejamas kartes ar novada dabas skatu, kā arī oranžā “Sigulda aizrauj!” karte.

ID kartes saņemšana un pašvaldības piedāvāto pakalpojumu aktivizēšana notiks pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas tās pašvaldības klientu apkalpošanas punktos, kur iedzīvotājs ir deklarējis savu dzīvesvietu: Siguldas novadā deklarētie iedzīvotāji – Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 vai Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6, Siguldā, savukārt Mālpils novadā deklarētie iedzīvotāji – Klientu apkalpošanas centrā Nākotnes ielā 1, Mālpilī, pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 8.30 līdz 17.30. ID karti bez maksas var saņemt Mālpils novada bērni un skolēni, pensionāri, trūcīgie un maznodrošinātie iedzīvotāji, daudzbērnu ģimenes un iedzīvotāji ar invaliditāti, kuriem kopā ar pieteikuma anketu jāuzrāda arī attiecīgā apliecība vai izziņa. Pārējiem ID kartes cena ir 5 eiro. Kartes izsniedz novadā deklarētiem iedzīvotājiem no piecu gadu vecuma.

Siguldas novada pašvaldības pārstāvji atgādina, ka ID karti Krimuldas novadā deklarētie iedzīvotāji var saņemt Krimuldas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Parka ielā 1, Raganā, pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00,

Šobrīd ar ID karti pieejami vairāk nekā 220 pakalpojumi un preces ar atlaidēm pie vairāk nekā 160 uzņēmumiem ne tikai Siguldas novadā, bet arī citviet. Ar ID karšu programmas piedāvājumu klāstu var iepazīties šeit. Mālpils novada uzņēmēji arī turpmāk var iesaistīties ID kartes programmā, rakstot savu īpašo piedāvājumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Līdz šim personalizētās ID kartes Siguldas un Krimuldas novadā saņēmuši jau vairāk nekā 15 060 deklarētie iedzīvotāji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.