Menu
 

No Siguldas līdz Jūdažiem atjaunots ceļa segums

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: www.sigulda.lv Foto: www.sigulda.lv

Pabeigta seguma atjaunošana autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) posmā no dzelzceļa pārbrauktuves Siguldā līdz Jūdažiem (13,96.–21,40.km).

Kā informē VAS “Latvijas Valsts ceļi”, būvdarbu laikā veikta esošā asfaltbetona seguma izlīdzinošā frēzēšana, iesēdumu remonts un asfalta dilumkārtas ieklāšana posmā no dzelzceļa pārbrauktuves līdz Siguldas robežai, bet posmā no Siguldas robežas līdz Jūdažu līkumam – arī virsmas apstrāde.

Savukārt 400 metru garā posmā no Jūdažu līkuma līdz remontposma beigām (21,4.km) veikta pilna esošās ceļa konstrukcijas pārbūve, tostarp 140 metru garā ceļa posmā veikta urbpāļu izbūve. Šī metode tiek pielietota, lai samazinātu pārbūves izmaksas un neveiktu esošās vājas nestspējas grunts apmaiņu. Pēc pamatnes nostiprināšanas darbiem šajā posmā izbūvēta jauna ceļa konstrukcija, kas ietver salizturīgo un šķembu kārtu un divas kārtas asfalta.

Būvdarbus veica SIA “YIT Infra Latvija” par līgumcenu 1,9 miljoni eiro (ar PVN), tos finansē no valsts budžeta līdzekļiem, vēsta "Latvijas Valsts ceļu" pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.