Menu
 

Attālināto mācību laikā Jūrmalas skolēni saņems pārtikas pakas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldības arhīvs Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldības arhīvs

Jūrmalas pilsētas pašvaldība visiem skolēniem, kuri mācās attālināti, piešķirs pārtikas pakas – par to deputāti lēma ceturtdien domes sēdē, informēja pilsētas pašvaldībā.

Visi skolēni, kas mācās attālināti, saņems pašvaldības nodrošinātas pārtikas pakas. Tās tiks iegādātas skolēnu ēdināšanai piešķirto līdzekļu apjomā atbilstīgi attālināto mācību periodam. Pārtikas paku iegādi un to nodošanu skolēniem organizēs katra Jūrmalas pašvaldības izglītības iestāde. Pārtikas pakas tiks veidotas, lai skolēniem nodrošinātu pilnvērtīgas un arī garšīgas maltītes.

Jūrmalas pilsētas domes pārstāve Elita Cepurīte pavēstīja, ka pārtikas paku izdali plānots sākt novembra otrajā nedēļā, un līdz pārtikas paku izdalei 7.–12.klašu skolēni pusdienas var paēst savā skolā. Ēdināšana tiek nodrošināta, pamatojoties uz vecāku iesniegumu. Lai ievērotu epidemioloģiskās drošības prasības, pusdienas vecāko klašu skolēniem tiek organizētas laikā, kad mācības beigušās jaunāko klašu skolēniem, kuri šobrīd mācās klātienē. Patlaban šo iespēju izmanto 72 skolēni, kuri mācās attālināti.

Pavasarī, ārkārtējās situācijas laikā, Jūrmalas pašvaldība piegādāja siltas pusdienas skolēniem maznodrošinātās un trūcīgās ģimenēs, pārtikas pakas izsniedza arī daudzbērnu ģimenēm.

Jūrmalas pašvaldība kopš 2013. gada nodrošina apmaksātas pusdienas visiem skolēniem pašvaldības skolās no 1. līdz 12. klasei, no 2014. gada – arī bērnudārzos.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.