Menu
 

Sākta daudzstāvu autostāvvietas būvniecība Mārupē

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - publicitātes Ilustrācija - publicitātes

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Vastint Latvia” uzsācis daudzstāvu autostāvvietas būvniecību Daibes ielā 27, Mārupē, kas nodrošinās automašīnu stāvvietu gan blakus esošo dzīvojamā kvartāla “Lindenholma” iemītniekiem un biroju ēku kompleksa “Business Garden Rīga” darbiniekiem un viesiem, gan arī būs pieejama apkārtnes iedzīvotājiem.

Kā informēja uzņēmumā, autostāvvieta tiks izbūvēta trīs stāvos un kopumā nodrošinās vietu vairāk nekā 400 automašīnām, paredzot 15 vietas transportam cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī 27 vietas motocikliem. Plānotais būvniecības pabeigšanas laiks ir nākamā gada vasarā.

Būve tiks saglabāta atvērta, nodrošinot dabīgu ventilāciju un samazinot enerģijas patēriņu. Jumta daļu plānots veidot tā, lai pasargātu lielāko daļu autostāvvietas augšējā stāva pret nokrišņiem un saules ietekmi, kā arī vizuāli samazinātu redzamo auto novietnes apjomu tuvumā esošo ēku augstāko stāvu iedzīvotājiem.

Ēkā  tiks izvietotas gan atvērta tipa, gan slēdzamas velo novietnes un elektrisko auto uzlādes punkti. Lai nodrošinātu ēkas pieejamību, lietotāju ērtībai tajā tiks ierīkoti divi lifti.

Topošā daudzstāvu autostāvvieta Daibes ielā 27, kuras projekta autori ir arhitektu birojs “Linia”, arhitekti Arvīds Līkops un Kristaps Blaubergs, ir daļa no esošās teritorijas attīstības plāna, nodrošinot kvalitatīvu, ilgtspējīgu un tuvējai apkārtnei draudzīgu infrastruktūru.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.