Menu
 

Carnikavas novads projektā "Coast4Us" ievieš vietējās vajadzībās balstītu teritorijas plānošanas praksi

  • Autors:  LETA
Foto, video - Carnikavas novada pašvaldība Foto, video - Carnikavas novada pašvaldība

Carnikavas novada pašvaldība piedalās "Interreg" Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas projektā "Coast4us" (Piekraste mums), kura mērķis ir attīstīt jaunu, inovatīvu, visaptverošu un vietējās vajadzībās balstītu plānošanas pieeju jūras un piekrastes teritoriju attīstībai.

Kā liecina informācija pašvaldības mājaslapā, projektā piedalās pašvaldības no Somijas, Latvijas, Zviedrijas un Igaunijas. Kopējais projekta ilgums ir 36 mēneši, un tas noslēgsies 31.decembrī.

Projekta mērķis ir attīstīt jaunu, inovatīvu plānošanas pieeju jūras un piekrastes teritoriju attīstībai.

Projekta laikā Carnikavas novadā izstrādāts Carnikavas novada sociāli ekonomiskās analīzes ziņojums un 2019.gadā veikta iedzīvotāju aptauja, ieviesta inovatīva teritorijas plānošanas prakse Garupes ciemā un aktivizēti Garupes ciema iedzīvotāji. 

Projektā Izstrādāts Carnikavas novada Garupes ciema attīstības plāns 2020.-2024.gadam, izveidots jauns informācijas un plānošanas centrs. Izstrādāti ģeootelpiskās informācijas sistēmas slāņi novada komunikāciju infrastruktūrai, labiekārtojumam, projektiem, dabas objektiem.

Projektā izstrādāts Carnikavas novada ciemu un ar to saistīto rekreācijas teritoriju publiskās ārtelpas vizuālās identitātes projekts tematiskajam plānojumam un sagatavots informatīvais materiāls.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.